Dolar, Euro, Sterlin ve Altın Fiyatları Yeni Haftaya Yükselişle Başladı! 6 Aralık Pazartesi Açılış Fiyatları Geldi

6 Aralık 2021 Pazartesi günü yeni haftanın ilk açılış fiyatları geldi. Ne yazık ki Türk Lirası değer kaybetmeye devam ederken dolar, euro, İngilz sterlini kuru, gram ve çeyrek altın fiyatları yükseldi

Dolar, Euro, Sterlin ve Altın Fiyatları Yeni Haftaya Yükselişle Başladı! 6 Aralık Pazartesi Açılış Fiyatları Geldi

Altın fiyatları ve döviz kurları baş döndürücü yükselişini tüm hızı ile sürdürken yeni haftanın ilk açılış fiyatları da geldi. 6 Aralık 2021 Pazartesi gününe piyasalar yukarı yönlü başlarken hem dolar ve Euro kuru hem de grama ve çeyrek altının fiyatı yükselişini sürdürdü.

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükselişe rağmen rakamların güvenilir bulunmaması, siyasi gelişmeler, Merkez Bankası Aralık ayı toplantısı ile yeni bir faiz indirimi yapılacak beklentisi oluşması gibi nedenlerle Türk Lirası kayıplarını sürdürdü. Piyasalarda gözler Amerika'dan gelecek olan yeni rakamlara ve omicron varyantı hakkındaki haberlere çevrilmiş durumda.

6 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNÜ DOLAR GÜNE NASIL BAŞLADI, 1 DOLAR, EURO, STERLİN KAÇ TL OLDU?

Dolar kurunda yaşanan yükseliş ne yazık ki 6 Aralık 2021 Pazartesi günü de devam etti. Yaşanan yükseliş ile beraber yeni güne dolar kuru 13,8295 TL alış ve 13,8932 TL satış seviyesi ile başladı. Euro kuru ise yeni güne 15,6066 TL alış ve 15,6767 TL satış seviyesi ile başladı.

döviz kurları 6 aralık

İngiliz Sterlini alış 18,2964 TL ve satış 18,3727 TL seviyesinden yeni günde işlem görmeye devam ediyor. Döviz kurları için bugün açıklanacak olan önemli bir ekonomik veri bulunmazken yurt dışından gelecek rakamlar takip edilecek.

altın fiyatları 6 aralık

6 ARALIK 2021 PAZARTESİ BUGÜN GRAM ALTIN, ÇEYREK ALTININ VE 22 AYAR BİLEZİĞİN GRAMI ALIŞ - SATIŞ FİYATI KAÇ TL?

Gram altın yeni güne yeni rekorla başladı. Gram altının alış fiyatı 792 TL seviyesini görerek tüm zamanların rekorunu kırarken çeyrek altının satış fiyatı ise 1.285 TL oldu. Ulusalararası piyasada ons altının fiyatı ise 1.785 dolar seviyesine yükseldi.

SONRAKİ HABER