Dolar Yüklü Özel Uçağını F-16'ların Engellediği İddia Edilmişti! Ali Ağaoğlu İddialara Yanıt Verdi

Sosyal medyaya bomba gibi düşen iddialar üzerine ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu açıklama yaptı. Ağaoğlu'nun dolar yüklü özel uçağının F-16'lar tarafından engellendiği iddia edildi.

Emlak Magazin 26.11.2021 - 19:02 26.11.2021 - 19:03 Gülcan Özer

Ağağolu İnşaat'ın sahibi Ali Ağaoğlu dün sosyal medyada Firari FETÖ'cü Emre Uslu tarafından hakkında ortaya atılan iddialara yönelik açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Emre Uslu, ünlü müteahhit hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulunmuştu. 

Türkiye'nin en büyük müteahhitleri arasında yer alan Ali Ağaoğlu hakkında ortaya atılan iddialar nedeniyle açıklama yapmak zorunda kaldı. Ağaoğlu firari FETÖ'cu Emre Uslu tarafından ortaya atılan iddiaları kesin bir dille yalanladı. 

ALİ AĞAĞLU'NUN ÖZEL JETİ VAR MI?

Geride bıraktığımız günlerde 3. kez dede olduğu haberleri ile gündeme gelen Ali Ağaoğlu bu seferde hakkında ortaya atılan iddialar nedeniyle bir kere daha magazin gündemini salladı. Kendisine ait özel jetinin İngiltere'ye dolar taşımak için kullandığı, İngiltere yolundayken ise F-16'lar tarafından yere indirildiği iddia edilmişti. 

emre uslu açıklama

Gerçeklikten son derece uzak olan bu iddiaların sosyal medyada geniş yer bulması üzerine Ali Ağaoğlu zorunlu bir açıklama yaptı. Ali Ağaoğlu "Benim ne bir özel uçağım var. Ne de yurt dışında tek kuruş param ve mülküm var. Eğer tek kuruşum olduğunu ispatlasınlar yeni torunum oldu Allah onu görmeyi nasip etmesin" diyerek iddiaları kesin bir dille yalanladı. 

Oğlu Alican Ağaoğlu ve gelini Miray Hanım'dan 2 kız torunu bulunan Ali Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde ilk kez erkek torun sahibi olmuş, doğum yapan kızı Sena Kırcal ile damadı Koray Kırcal'ı tebrik etmişti. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@