Dosya ve Sigorta Masrafsız 10 Bin TL'ye Kadar Kredi Sadece Yüzde 0,99 Faiz Oranlarıyla Verilecek! Avantaj Kredi...

10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için vatandaşlara en uygun kredi fırsatı duyuruldu! Burgan Bank’tan yüzde 0,99 faizli dijital ihtiyaç kredisi…

Dosya ve Sigorta Masrafsız 10 Bin TL'ye Kadar Kredi Sadece Yüzde 0,99 Faiz Oranlarıyla Verilecek! Avantaj Kredi...

Vatandaşların son dönemde nakit ihtiyaçlarının artmasının ardından bankalar düşük miktarda acil nakit ihtiyaçları için yüzde 1’in altında faiz oranları ile yeni kredi kampanyalarını sunmaya devam ediyor. 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için herhangi bir dosya veya sigorta masrafı ödemeden kredi kullanmak isteyenlere en cazip oranlar ve geri ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Son olarak Burgan Bank’tan gelen kampanya ile vatandaşların tüm ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor.

Dosya ve Sigorta Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank Avantaj Kredi Kampanyası ile tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşlar 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi herhangi bir dosya veya sigorta masrafı olmadan kullandırılacak. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullandırılacak kredi ile acil nakit sıkıntısı çekeneler için cazip oranlar sunuluyor. Kampanyaya özel herhangi bir özel sigorta ve dosya masrafı alınmamaktadır. Bu sayede masrafsız olarak da kredi kullanımı gerçekleştirilmektedir.

10 Bin TL Dijital İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

burganbank

Yüzde 0,99 faiz oranları ile 10.000 TL’ye kadar kullandırılacak dijital ihtiyaç kredisi kapsamında Burgan Bank tarafından en uygun oranlar sunuluyor. Kampanya faiz oranlarından sadece ON’lu olan vatandaşların yararlanması mümkündür. 10.000 TL’ye kadar 6 aya varan taksit seçenekleri ile kredi kullandırılması hedeflenmektedir.

Yüzde 0,99 Faizli Dijital İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Burgan Bank ON’lu olacak müşterileri için sunulan yüzde 0,99 faizli ve dosya veya sigorta masrafsız kredi kapsamında 6 aya kadar taksit fırsatı da sağlanıyor. 18 yaşını doldurmuş ve T.C. vatandaşı olan herkes bu kampanyadan yararlanabilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusunu ON İnternet ve Mobil kanallar üzerinden yapılması mümkündür. Öte yandan Burgan Bank şube ve ATM’leri ile Halkbank ve TEB ATM’lerinden ücretsiz olarak da kredi başvurularının yapılması mümkündür. Kampanya geçerlilik tarihi ise 2 – 15 Haziran 2022 olarak belirlenmiştir.