Döviz Sonrası Bir Haftalık Kampanya! Fiat Egea Arayanlara Yeni Fiyatlar ve Kredi Paketi

Döviz kurundan sonra birçok araç markası çeşitli modellerinde fiyat değişikliğine gittiler. Yılın son günlerinde araç almak isteyenler için ise Fiat yeni kampanyalarını duyurdu. Egea modeli için de...

Finans 22.12.2021 - 16:17 22.12.2021 - 16:17 Mustafa Karagöz

Türkiye'de çok sevilen Fiat Egea için 2021 yılının son hafta kampanyası belli oldu. Firma dolar kuru oynaklığı sonrasında hem fiyatlarını yeniledi hemde sunduğu kampanya olanaklarını açıkladı. Müşterileri için kolay alım yöntemleri uygulayan firma, müşterilerin talepleri doğrultusunda araç fiyatına oranla yüksek bir limitte kredi imkanı sunuyor. 

FİAT EGEA ARALIK 2021 SON HAFTA KAMPANYASI

Sıfır araç almak isteyenler için ilk tercihlerden birisi haline gelen Fiat Egea için yeni fiyat listesi açıklandı. Dolar kurunun etkili olduğu araç fiyatlarında firma tarafından belirlenen son rakamlar aşağıda tabloda yer almaktadır. Firma duyurusunda farklı model ve paketlerde Fiat Egea araç almak isteyeceklerin ödeyecekleri fiyatları 245.000 TL'den başladığını duyurdu.

Ocak 2021 öncesi Fiyat marka ve aşağıda yer alan modellerden almak isteyeceklerin ödeyecekleri yeni fiyat tarifesi; Fiat tarafından ilan edilen ücret listesi karar verilmeden önce firmanın web sitesinden takip edilmeli zira araç fiyatları dolar kurunda yaşanabilecek değişimler nedeniyle güncellenebilir. 

fiat egea 2021 fiyat

Listeye bakıldığında en uygun fiyatlı aracın Fiat Sedan olduğu ve ortalama satış fiyatının 245 bin TL olduğu bildirildi. Fiat Egea Cross 330 bin TL, Fiat Egea Hatchback 322 in TL ve Station Wagon 389 bin TL'den başlıyor. 

50.000 TL KREDİ KAMPANYASI

Fiat Egea tarafından ilan edilen satış rakamlarının dışında bu model araçlar için satış kampanyası da açıklandı. Fiat Egea için müşteriler yüksek limitil araç rkedisi kullanarak arabalarını alabilirler. 

fiat egea kampanya aralık 2021

Fiat Egea araç almak isteyecekler 50.000 TL taşıt kredisi kullanabilecekler. Geri ödemeler 12 ay vade ve yüzde 1.29 aylık faiz oranıyla yapılacak. 31 Aralık tarihine kadar geçerli kampanya için Fiat "Kredi kampanyasından ‘’Marka Kasko’’ yaptırılması durumunda faydalanılabilir." uyarısında bulundu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@