DSİ 2020 Yılı Ocak Ayı 70 KPSS ile Memur Alım İlanı Başvuru Tarihi ve İşlemleri

Emlak sektörüne bağlı alanlarda bulunan bazı mühendislik kadroları için Devlet Su İşleri (DSİ) memur alımı yapacağını duyurdu.

Emlak İş İlanları 08.01.2020 - 18:50 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Emlak sektörüne bağlı alanlarda bulunan bazı mühendislik kadroları için Devlet Su İşleri (DSİ) memur alımı yapacağını duyurdu. KPSS puanıyla yapılacak memur alım ilanına başvurular 8 Ocak tarihi itibariyle başladı.

Hem kamu kurum ve kuruluşları hemde özel sektörü firmaları tarafından yayımlanan emlak sektörü iş ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için Devlet Su İşleri tarafından yayımlanan memur alım ilanının detaylarını aktarıyoruz. DSİ 2020 YILI MEMUR ALIM İLANIDevlet Su İşleri tarafından yayımlanan memur alım ilanında, alımların tek bir alandan olacağı bildirildi. Kurum mühendis kadrolarından personel açığı olduğunu açıkladığı başvuru formunda toplam 35 mühendis istihdamı yapılacağını açıkladı. DSİ tarafından yayımlanan mühendis alım ilanında, istihdam edilecek personellerin kurum Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan birimlerinde görevlendirileceğini açıkladı. DSİ Memur Alımı Mühendis Branşları2020 yılı Ocak ayı itibariyle başvuruları alınacak DSİ memur mühendis alım ilanında yer alan branşlar;Ziraat Mühendisliği veya Biyosistem Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Harita Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği veya Geomatik Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, geomatik veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, uzaktan algılama, Jeoloji Mühendisliği veya Hidrojeoloji Mühendisliği, Elektrik Mühendisi veya Elektrik - Elektronik Mühendisi, Çevre Mühendisi, Matematik Mühendisi, Meteoroloji Mühendisi.BAŞVURU KOŞULLARIDSİ tarafından yayımlanan ilan metninde mühendis alımları için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken tüm koşullar madde madde açıklandı. a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,b) 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı sonucunda KPSS P3 puan türünden asgari 70 puana sahip olmak.c) Yurdun her yerinde ve arazi şartlarında görev yapabilecek sağlık şartlarını taşımak.DSİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİDSİ mühendis alım ilanı için başvuru süreci 8 Ocak tarihi itibariyle başladı. İlana son başvuru tarihi 17 Ocak olarak açıklandı. İlan için başvuruda bulunacak adaylar kurumun web sayfası üzerinden başvurularını yapabilecekler. İlan metni için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@