DSİ İşçi Alımı İsim Listesi! Bölge Müdürlükleri Tam Sıralı Kura Çekiliş Sonuçları

DSİ işçi alımı kura çekiliş sonuçları belli oldu. İşçi alımı başvurusunda bulunan adaylar için liste sorgulama, aday sonuç öğrenme tüm işlemlerini detayları ile aktarıyoruz.

Gündem 07.09.2021 - 10:29 07.09.2021 - 10:29 Mustafa KARAGÖZ

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü DSİ 2021 yılı işçi alımı başvuru sonuçları belli oldu. Kurum yayımladığı duyurusunda 2005 işçi alımı yapacağını, başvuruların ile bölge müdürlükleri aracılığıyla olacağını duyurmuştu. 

DSİ 2021 YILI 2005 İŞÇİ ALIMI BAŞVURU KURA SONUÇLARI

DSİ tarafından yayımlanan duyuruya başvuruda bulunan adaylar için tüm detaylar belli oldu. 6 Eylül tarihinde gerçekleştirilen kura sonuçları sonrasında adaylar sonuçlara ulaşmak istiyorlar. 

Halen çok sayıda aday başvuru sonucu öğrenememiş durumda. Adayların kura çekiliş sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar için sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını adım adım aktarıyoruz. İşte DSİ 2021 yılı işçi alımı başvuru sonuç öğrenme detayları.

İlk olarak adaylar başvuruda bulundukları bölge müdürlüğünün web sitesinde gidecekler. Örneğin arama motoruna DSİ 4. Bölge Müdürlüğü yazıp arayacaklar. Bu sayede kendi başvuru yaptıkları bölge müdürlüğünün web sitesine ulaşacaklar. 

İkinci adım olarak web sitesini bulan adaylar kurumun duyurular bölümünü bulacak. Duyurular bölümünde son duyurular arasında DSİ İşçi Alımı Kura Sonuçları İsim Listesi yazan alanı bulacak olan adaylar bu bölümden kendi sonuçlarını öğrenebilecekler. 

Kura sonuçları adaylara tebligat yapılmayacak Bu kapsamda kura sonuçları için adayların DSİ Bölge Müdürlüklerinin web sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@