Düğünde Tarla Kavgası, Aralarında Damatta Var! 1 Ölü 5 Yaralı

İzmir Bornova Kemalpaşa Mahallesinde akraba iki alie arasında arazi anlaşmazlığı kavgası yaşandı. Düğünde karşı karşıya gelen aileler arasında yaşanan bıçaklı kavgada kan aktı...

Gündem 17.10.2021 - 12:22 17.10.2021 - 12:22 Gülcan Özer

Akrabalar arasında yaşanan arazi anlaşmazlığı nedeni ile yaşandığı iddia edilen kavgada kan aktı. İzmir'e bağlı olan Bornava ilçesinin Kemalpaşa Mahallesi'nde bulunan bir düğün salonunda tarla kavgasında akraba olan 2 aile karşı karşıya geldi. 

Aralarında arazi anlaşmazlığı olan iki aile arasında husumet oluştu. Dün akşam düğün salonunda karşı karşıya gelen iki aile arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Düğüne katılan diğer davetlilerin araya girmesine rağmen tartışma kısa sürede büyüyerek bıçaklı kavgaya dönüştü. 

DÜĞÜM SALONUNDA TARLA KAVGASINDA KAN AKTI... 

Diğer davetlilerin araya girmesine ve müdahale etmesine rağmen iki husumetli aile arasındaki tartışa kısa sürede alevlendi. Tartışma büyüyerek bir anda bıçaklı kavgaya dönüşürken aralarında damadın da olduğu 5 kişi vücutlarına isabet eden bıçak darbeleri ile yaralandı. 

İhbar üzerine olay yerine kısa sürede çok sayıda güvenlik ve sağlık ekibi sevk edilirken olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaralılardan S.D. kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 23 yaşında olduğu öğrenilen S.D.'nin hayatını kaybetmesi üzerine acil serviste güvenlik önlemleri arttırılırken polis olaylarla ilgili H.A.Y. isimli kişiyi gözaltına aldı. 

Aralarında damadın da yer aldığı 4 yaralının sağlık durumlarının ise iyi olduğu ve hayati bir tehlikesinin bulunmadığı açıklanırken güvenlik güçleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Hayatını kaybeden S.D.'nin yakınları tarafından cenazesinin alındığı ve defin işlemlerine başlandığı, polisin cenaze töreni için güvenlik tedbiri alacağı belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@