Düğüne Gün Sayan Cedi Osman ve Ebru Şahin 6 Milyon Liraya Süper Lüks 3 Katlı Villa Satın Aldı

NBA'de mücadele eden Cleveland Cavaliers formasını giyen milli basketbolcu Cedi Osman ile Hercai dizisi ile ünlenen Ebru Şahin evlilik kararı almıştı. Ünlü çift 6 milyon liraya süper lüks villa aldı.

Emlak Magazin 28.10.2021 - 16:15 28.10.2021 - 16:16 Gülcan Özer

Reyting rekorları kıran Hercai isimli dizide hayat verdiği Reyyan karakteri ile ünlenen Ebru Şahin ile NBA'de mücadele eden Cleveland Cavaliers takımının formasını terleten milli basketbolcu Cedi Osman evlilik kararı almıştı. Kapodakya'da romantik bir ortamda evlilik teklif eden sevgilisine evet diyen Ebru Şahin düğün hazırlıklarına başlamıştı. 

Ünlü çiftin düğünden sonra oturmak için İstanbul'da ünlülerin vazgeçilmez adresi olan Zekeriyaköy'de süper lüks bir villa aldıkları açıklanırken Cedi Osman'ın sevgilisi için kesenin ağzını açtığı ve 6 milyon liralık ödeme yaptığı iddia edildi. 3 katlı süper lüks villanın dekorasyon işlerine başlayan Ebru Şahin'in tüm aşamaları ile kendisinin ilgilendiği belirtiliyor. 

ebru-şahin-cedi-osman-6-milyon-liraya-ev-aldı

SADECE 250 DAVETLİNİN YER ALACAĞI DÜĞÜN İLE EVLENECEKLER! 

Ebru Şahin ile Cedi Osman düğün hazırlıklarına başlarken çiftin bu yaz gerçekleştirecekleri bir düğün ile dünya evine girmeyi planladıkları öğrenildi. Sabah Gazetesi tarafından yapılan habere göre ünlü çift düğün sonrası oturmak için İstanbul Zekeriyaköy'de bulunan 3 katlı bir villa satın alırken bahçeli villa için Cedi Osman'ın 6 milyon lira ödeme yaptığı iddia edildi. 

cedi osman 2

3 katlı süper lüks villanın dekorasyon işleri ile meşgul olan Ebru Şahin aynı zamanda düğün içinde farklı düğün mekanları araştırıyor. Düğünü bu yaz yapmayı planlayan çiftin sadece 250 davetli için liste hazırlayacakları belirtilirken düğünün bu yaz planlandığı belirtiliyor. Geçen yaz tanışan çift hızlı bir şekilde evlilik kararı almıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@