Düğünü ile Olay Olan Aylin Coşkun: Düğün Takılarımla 5 Milyon Liralık Villa Alırım!

Yapmış olduğu kına gecesi ve dillere destan düğünü ile günlerce basına konu alan Aylin Coşkun ve eşi Volkan Aslan düğün sonrasında da konuşulmaya devam ediyor.

EMLAK MAGAZİN 24.09.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 SERHATMEDYA

Yapmış olduğu kına gecesi ve dillere destan düğünü ile günlerce basına konu alan Aylin Coşkun ve eşi Volkan Aslan düğün sonrasında da konuşulmaya devam ediyor. Aylın Coşkun takıları ile gündemde!

15 yıllık ilişkinin ardından evlenen Aylin Coşkun ve Volkan Aslan magazin gündeminden düşmüyor. Aylin Coşkun "Babam Düğün Hediyesi Arsa ve İşyeri Aldı" Düğününde takılan takılar hakkında da açıklama yapan Aylin Coşkun ''Ben yıllarca herkese büyük altın götürdüm. Ya beşi bir yerde ya da büyük altın takmışımdır insanlara.Dolayısıyla oraya gelen bazılarına takıldım bu konuda. Mesela ben bir şey takamamışımdır ama gelmiştir düğünüme onlara ‘gerek yok, hiçbir şey takmayın’ dedim.Zaten babam bir arsa bir de dükkan aldı düğün hediyesi olarak. Onun haricinde ‘sağ kolun benim orayı ben dolduracağım' dedi" açıklamasında bulunarak babasının kendisine düğün hediyesi olarak arsa ve işyeri aldığını söyledi. 5 Milyon Liralık Düğün Takısı Geldi! Yapmış oldukları düğün ve düğün masrafları hakkında da açıklamalarda bulunan Aylin Coşkun "Takılarla rahat 5 milyon TL’lik bir villa alabilirim. Hesaplamadım ama bayağı var orada. İki tarafta ortaya bir ev parası bıraktı. Bileziklerin altları bilezik doluydu çünkü. Şu an o takılar bankada harcamayı düşünmüyorum" diyerek 5 milyon liralık düğün takısı takıldığını söyledi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@