Dükkan, İşyeri, Ofis, Mağaza! Hepsi Belediyeden Kiralık Duyurular Nisan 2022 Listesi

Belediye başkanlıklarının kendilerine ait olan ve başvuruları ile ihalesi Nisan 2022 döneminde gerçekleştirilecek işyeri kiralama duyuruları haberimizde.

Emlak Haberleri 02.04.2022 - 11:27 02.04.2022 - 11:27 Mustafa Karagöz

Belediye başkanlıkları dönem dönem yayımladıkları ihale ilanları ile kendilerine ait olan işyerlerini kiraya veriyorlar. Kurumların bu duyurularına başvuruda bulunan vatandaşlar söz konusu dükkanları 1 yıllığına, 3 yıllığına yada 5 yıllığına kiralama hakkı elde ediyorlar. 

Bu kapsamda Nisan 2022 döneminde yayımlanan ilanları bizlerde emlak365.com olarak listeledik. Belediyeden kiralık işyeri, dükkan, mağaza arayanlar için güncel liste, ihale başvuru tarihleri ve listede olan şehirleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte il veya ilçe belediye başkanlıklarının yayımladığı kiralık dükkan ihale ilanları.

BELEDİYELERDEN KİRALIK DÜKKANLAR NİSAN 2022

Nisan ayı belediyeden kiralık duyuruları incelediğinde 13 ayrı ilan olduğu görülüyor. Listenin ilk sırasında Gümüşhane için yayımlanan iki ayrı duyuru bulunurken İzmir, Kayseri, Samsun veAfyonkarahisar'ın da listede olduğu görülüyor. Bu şehirlerden bazılarında kiralık dükkan ihale ilanları il belediyeleri tarafından yayımlanırken dükkanlarda kent merkezinde bulunuyor. Ancak bazı duyurular ilçelerde yer alan dükkanlar için geçerli. 

Kent Merkezinde Kiralık Dükkanlar

Kent merkezinde dükkan kiralayacak olan şehirler arasında; Gümüşhane 25 dükkan ile bulunuyor. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı'da 3 dükkanın kiralanması için ihale düzenleyeceğini açıkladı. SGK Konya Merkez'de bir dükkanı olduğunu ve kiraya çıkardığını bildirdi.

İlçelerde Kiralık Dükkanlar

İlçelerde kiralık dükkanlar listesinde en fazla ilanın Ürgüp Belediyesinde olduğu görülüyor. Belediye dükkanların kiralanması için 4 ayrı duyuru yayımladı. Samsun Canik Belediye Başkanlığı, Afyonkarahisar Bolvadin Belediye Başkanlığı, Malatya yeşilyurt Belediye Başkanlığı listede olan diğer şehirler. 

BELEDİYELERE BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Vatandaşlar bu belediyelerin web sitelerinden ihale duyurularına ulaşabilirler. Başvurular ise belediyelere gidilerek emlak ve istimlak müdürlüğünden yapılacak. Daha sonra ihale tarihinde açık artırmaya katılım sağlanarak dükkanların kiralanması için fiyat verilecek. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@