Dünya starı Adele 8 odalı 12 banyolu lüks malikaneyi küçük bir servete satın aldı! Puro odası bile var

İngiliz şarkıcı Adele, ünlü Hollywood yıldızının evini dudak uçuklatan bir fiyata satın aldı. Ünlü isim yeni sevgilisiyle evin önünde mutluluk pozları verdi.

Emlak Magazin 13.05.2022 - 15:35 13.05.2022 - 15:35 Büşra Uluşen

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, oyuncu Sylvester Stallone'un Beverly Hills'teki lüks evini satın aldı. Lüks malikane için büyük bir serveti gözden çıkaran şarkıcı, evinden ilk kareleri takipçileri ile paylaştı. 

Adele'in yeni malikanesi fiyatıyla dudak uçuklattı!

Çıkardığı şarkılarla adından sık sık söz ettiren ünlü şarkıcı Adele, bu kez yeni evi ile gündeme geldi. Usta oyuncu Sylvester Stallone'un Beverly Hills'te bulunan lüks malikanesini 900 milyon TL'ye satın alan Adele, yeni evinin önünde spor menajeri sevgilisi Rich Paul ile mutluluk pozu verdi. 

adele2

8 odalı, 12 banyolu saray yavrusu

Ünlü şarkıcı Adele'in satın aldığı lüks malikane tam 18 bin 587 metrekare. ABD'li mimar Richard Landry tarafından tasarımı yapılan evin 8 yatak odası ve 12 banyosu bulunuyor. 

Göz kamaştıran malikanede sauna, buhar odası, teraslı ofis, iki ebeveyn banyolu yatak odası, spa, şef mutfağı, havuz, spor salonu, sekiz araçlık garaj, puro odası ve iki katlı misafir odası da bulunuyor. 

adele yeni ev

Daha önce Slyvester Stallone'ına ait olan malikane 1994 yılında 3,5 dönümlük bir arazı üzerine inşa edilmiş. Bu malikanenin bulunduğu mahallede oyuncu Lisa Vanderpump ve müzisyen Rod Steward'da oturuyor. 

Satmak için çok bekledi

Hollywood yıldızı Sylvester Stallone, 90'lı yıllarda satın aldığı evini önce 110 milyon dolara satışa çıkarmış ancak alıcı bulamamıştı. Geçtiğimiz mayıs ayında fiyatı 85 milyon dolara indirse de yine bir karşılık göremedi. 

adele yeni ev2

Ailesiyle birlikte Florida'ya taşınan usta isim, geçtiğimiz ekim ayında fiyatı 80 milyon dolara indirdi, yine de alıcı bulamadı. Bunun üzerine son olarak evini 58 milyon dolara Adele'e sattı. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@