Dünyaca Ünlü Analistten Ripple için Piyasaları Yerinden Oynatacak Tahmin! Büyük Ralli için Hazır Olun

Kripto para piyasasında meydana gelen dalgalanmalar devam ederken dünyaca ünlü analist yeni bir yorumda bulundu. Kripto para birimi Ripple için büyük tahmin kripto para yatırımcılarını heyecanlandırdı

Finans 07.12.2021 - 23:55 08.12.2021 - 00:05 Elif İşçi

Kripto para piyasasında dengeler sürekli olarak değişmeye devam ediyor. Bitcoin depreminin ardından yeniden yükselişe geçerek verdiği kayıpları telafi etmesi ve hatta yeni rekorları test etmesi heyecana neden olmuştu.

Kripto para piyasasında dalgalanmalar devam ederken, analistler çeşitli yorumları ile yatırımcıları heyecanlandırmaya devam ediyor. Son dönemlerin en ünlü kripto para analistlerinden birisi olan Michael van de Poppe sosyal medya hesabı üzerinden kendisini takip eden takipçilerine önemli değerlendirmelerini paylaştı.

RİPPLE İÇİN BÜYÜK RALLİ BEKLENTİSİ!

Ripple için 2022 yılının analizlerini paylaştı. Piyasalarda yaşanan olaylar genel olarak sürekli olarak değişmesine rağmen şimdilerde Ripple bir artış trendi içerisine girdi. Gün içerisinde 0,8241 dolar seviyelerinden işlem görürken yaşanan yüzde 3,88 oranındaki artış sonrasında yeniden ivmeyi yukarı çevirdiği belirlendi.

Piyasa değeri son düşüş sonrasında bir aylık değerin altına düşmüştü. Bunun ardından yüzde 40 oranında azalma yaşadığı belirlendi.

RİPPLE YÜZDE 420 ORANINDA ARTIŞ GÖSTEREBİLİR

Dünyaca Ünlü Analistten Ripple için Piyasaları Yerinden Oynatacak Tahmin! Büyük Ralli için Hazır Olun2

Uzman analistin daha önce yapmış olduğu yorumların işe yaraması nedeniyle pek çok kişi söylediklerini heyecanla takip etmeye devam ediyor. Şimdilerde fiyat aralığı 0.81 ile 0.97 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Bu seviyeler üzerinde durması halinde yeni bir rallinin ateşini yakmış olacak.

İlk rallinin yüzde 140 oranında yaşanmasının ardından ikinci hedefinin ise 2.87 dolar ile 4.33 dolar arasında olduğu belirtildi. Bu durumda yaşanacak yeni ralli yüzde 420 olarak ifade edilebilir. Aslında fiyat tahminlerini hafta sonu yaşanan büyük düşüş öncesinde yaptığı ancak durumda değişen bir şey olmadığının altını çizdiği de belirtildi. Ripple bütün olarak incelendiği zaman yaşanan düşüşten olumsuz etkilenmezken 2022 yılının kazanan altcoinlerinden birisinin olabileceği belirtildi.

Yazımızda yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Yatırımların kişisel araştırmalar ve tercihler doğrultusunda yönlendirilmesi gerekmektedir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@