Dünyaca Ünlü DJ Calvin Harris Hollywood'daki Evini Rekor Fiyatla Sattı!

Dünyanın en çok tanınan DJ'leri arasında gösterilen Calvin Harris evini 4 senelik bekleyişin ardından rekor fiyatla satmayı başardı.

EMLAK MAGAZİN 25.02.2020 - 12:12 15.07.2021 - 00:09 SERHATMEDYA

Dünyanın en çok tanınan DJ'leri arasında gösterilen Calvin Harris evini 4 senelik bekleyişin ardından rekor fiyatla satmayı başardı. Hollywood'da yer alan evini 4 sene önce satışa çıkaran ünlü ismin 7 milyon dolarlık bir satış sözleşmesine imza attığı iddia edildi. Detaylar haberimizde...

Kendisine ait 10 araçlık otoparkı, havuzu, sinema salonu ve barı ile Hollywood'daki en lüks evler arasında gösterilen lüks malikane uzun bekleyişin ardından satıldı. İskoç asıllı dünyaca ünlü DJ Calvin Harris tarafından satışa çıkarılan ev uzun süredir satılmayı bekliyordu. Sonunda ünlü isim fiyatta indirim yaparak evini satmayı başardı. LÜKS EV GÖRENLERİ KENDİSİNE HAYRAN BIRAKIYOR!Dünyaca ünlü DJ Calvin Harris tarafından 2013 senesinde satın alınan ev sahip olduğu ultra lüks özellikleri nedeni ile Hollywood bölgesinin en popüler evleri arasında yer alıyor. Harris o tarihte evini satın almak için tam 7 milyon dolar ödemişti. Evin kendisine özel yüzme havuzu, 10 araçlık otoparkı, özel sinema salonu ve bar gibi pek çok üstün özelliği bulunurken satışı ise ünlü isim için ne yazık ki oldukça zorlu geçti. 

Satış için başta yüksek bir fiyat belirleyen Harris uzun süre evine talip çıkmayınca fiyatı düşürmek zorunda kalmıştı. Evini bir an önce satmak isteyen DJ Calvin Harris sonunda gelen 7 milyon dolarlık teklife evet demek zorunda kaldı ve muhteşem malikanesini satın aldığı fiyattan elden çıkardı. 43 milyon liraya satılan süper lüks malikane akıllı ev teknolojisi ile donatılırken evdeki tüm elektronik aletler akıllı kumanda ile kontrol edilebiliyor. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@