Düşler Vadisi Riva Projesi İçin Ön Talep Dönemi Başladı

Emlak Konut GYO güvencesi ile Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi Riva projesi için ön talep toplama dönemi resmen başladı.

İstanbul Konut Projeleri 25.07.2018 - 20:30 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Emlak Konut GYO güvencesi ile Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Düşler Vadisi Riva projesi için ön talep toplama dönemi resmen başladı.

Galatasayar Riva arazisi ihalesini kazanan Yılmaz İnşaat projenin detaylarını açıklamaya devam ediyor. Yılmaz İnşaat projenin adını Düşler Vadisi olarak açıklarken talep toplama döneminin başladığını duyurdu. Düşler Vadisi Riva İstanbul projesinde 869 bin 362 metrelik arazi üzerinde bahçeli villalara yer verilecek. İstanbulluların özlem duydukları villa projesine imza atacak olan Yılmaz İnşaat projeyi etaplar halinde satışa sunacak. İlk etap kapsamında 500 adet villa satışa sunulacak. 2 Milyarlık Dev Yatırım Yapılıyor Yılmaz İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen proje kapsamında 2 milyarlık dev bir yatırım yapılırken "tüm düşlerin bir vadiye sığar mı?" sloganı ile satışlar yapılmaya devam ediliyor. Galatasaray Spor Kulübü Riva arsası üzerinde yer alan proje için başlayan ön talep toplama dönemi için duslervadisiriva.com internet sitesi üzerinden ön başvuru talep formu doldurulması yeterli oluyor. Talep formu dolduran kişiler sınırlı sayıda lansman öncesi konut satışı fırsatlarından yararlanma hakkı elde edecek. Yılmaz İnşaat başvuru formunun doldurulduğu ekranda birde mini anket düzenliyor. Düzenlenen ankette farklı metrekare seçenekleri sunuluyor ve katılımcıların tercihleri soruluyor. Bu sayede Yılmaz İnşaat Riva Projesi için daire tiplerini belirlerken projeyi şekillendirecek gibi görünüyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@