Düşük Faiz, 3 Ay Erteleme, Uzun Vade! TEB 10 Bin TL, 25 Bin TL, 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplamaları!

Nakit sıkışıklığı içerisinde bulunanlara TEB tarafından ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. İşte TEB'den kullanılacak 10 Bin TL, 25 Bin TL ve 30 Bin TL ihtiyaç kredisinin maliyetleri...

Finans 21.11.2021 - 21:08 21.11.2021 - 21:08 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan ekonomik problemlerin vatandaşların cplerine olumsuz şekilde yansımasına devam ediliyor. Olumsuz ekonomik yansımalarla gelirleri giderlerini karşılayamaz hale gelenler ek kaynaklar bularak bütçelerini çevirmeye çalışıyorlar. Bu da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına olan ilgiyi oldukça yükseltti. 

UYGUN FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR ARAŞTIRILIYOR

İhtiyaç kredisi kullanmak için karar verenler bankaların ihtiyaç kredisi faizlerini araştırmakla işe başlıyorlar. Yapılan bu araştırmalar ile kredi ihtiyacı olanlar kendilerine en uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankaları tespit edebiliyorlar. Böylelikle borçlarından kurtulmak isterken yağmurken kaçarken doluya tutulmak olayı gerçekleşmiyor. TEB de uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI KOŞULLARI NELERDİR?

Teb tarafından başlatılan ve duyurusu yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere farklı avantajlar sunuluyor. Bu avantajları değerlendiren müşteriler kolay şartlar eşliğinde nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri destekleri TEB'den alabiliyorlar. Kampanya açıklamasının ardından herkes TEB ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını araştırmaya başladı. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ VADE SÜRELERİ

TEB tarafından yapılan bilgilendirmeye göre ihtiyaç kredileri müşterilere 3 ay ile 36 ay arasında vadelerde verilebiliyor. Müşteriler bu vade imkanlarını kullanırken kredi miktarlarına göre bazı sınırlamalarla karşılaşabiliyorlar. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için en fazla 36 ay, 50 Bin TL'nin üzerindeki ihtiyaç kredileri için ise en fazla 24 ay vade kullanılabiliyor. 

İLK 3 AY TEK KURUŞ ÖDEME YAPILMIYOR

TEB tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere sunulan bir diğer imkan ise kredilere getirilen 3 ay erteleme imkanı oldu. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullandıklarında talep etmeleri durumunda 3 ay ödemesiz olarak nakit desteklerini alabiliyorlar. Bu şekilde ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda müşteriler ilk 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Ödemesiz geçen 3 aylık süre ise toplam vade süresinden düşürülüyor. 

10 BİN TL, 25 BİN TL, 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMALARI!

TEB 10 bin tl kredi hesaplama

TEB 25 bin tl kredi hesaplama

TEB 30 bin tl kredi hesaplama

Teb tarafından ihtiyaç kredisi kapsamında maliyetler hakkında da bilgi verildi. Buna göre ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar aylık 386 TL, 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar aylık 966 TL ve 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar aylık 1.159 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@