Düşük Faizli Kredi Kampanyaları! İş Bankası, Ziraat, Finansbank, TEB 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplamaları

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar düşük faizle kredi imkanı sağlayan bankaları araştırıyorlar. İş Bankası, Ziraat Bankası, QNB Finansbank Ve TEB ihtiyaç kredisi kampanyaları...

Finans 01.11.2021 - 23:18 01.11.2021 - 23:18 Engin Uzunoğlu

Nakit sorunlarına finansal çözüm arayan vatandaşlar kendilerine uygun imkanlarla ihtiyaç kredisi veren bankaları mercek altına aldılar. Uygun maliyetlerle ihtiyça kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kredi taksit ödemelerini de bütçelerini yormayacak şekilde gerçekleştirmek amacındalar. Bu şekilde ihtiyaç kredisi temin eden bankalar son günlerde müşteri portföylerinde ciddi bir yükseliş kaydettiler. 

İhtiyaç kredisi kampanyaları açısından son dönemlerde bazı bankalar ön plana çıkmaya başladılar. Bu bankaların ikredi kampanyalarının maliyetlerini değerlendirmeye alan vatandaşlar kendilerine sağlanan imkanlarla çektikleri kredilerin geri ödemelerini de sağlıklı bir şekilde yapabiliyorlar. İşte İş Bankası, Ziraat Bankası, QNB Finansbank ve TEB ihtiyaç kredisi kampanyaları ve 30 Bin TL kredi maliyet hesaplaması...

İŞ BANKASI 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenb müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin aylık kredi taksitleri ise 1.161 TL oluyor. Bu şartlarda alınan bir nakit desteğinin İş Bankası'ndaki toplam maliyeti ise 41.829 TL olarak açıklandı. 

iş bankası 30 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

ZİRAAT BANKASI 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

Ziraat Bankası'ndan i,htiyça kredisi kullanbmak için başvuru yapan müşteriler aylık yüzde 1,59 kredi faizi ile karşı karşıya kalıyorlar. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi talebinde bulunan müşterilere ise yapılan hesaplamalar sonucunda aylık 1.159 TL tutarında kredi taksiti çıkarılıyor. Bu kredinin yıllık mali,yet oranının ise yüzde 25 olduğu bildirildi. 

ziraat bankası ihtiyaç kredisi taksit hesaplama

QNB FİNANSBANK 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasını araştıran müşteriler aylık yüzde 1,39 faiz ile karşılaşıyorlar. Ancak bu faiz oranı yalnızca yeni müşterilerin finansal durumlarının uygun olması durumunda veriliyor. 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin aylık ödemeleri gereken kredi taksitleri ise 1.115 TL oluyor. Bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyetinin ise 40.145 TL olduğu bildirildi.

finansbank 30 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplaması

TEB 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

İhtiyaç kredisi kullanmak için TEB'in kredi kampanyasını araştıran vatandaşlar aylık yüzde 1,59 kredi faizi ile karşı karşıya kalıyorlar. Müşteriler 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda aylık kredi taksitleri 1.159 TL şeklinde hesaplanıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@