Düşük Faizli Krediyle Otomobil Sahibi Olmak Kolaylaştı! Anadolubank 75 Bin TL Taşıt Kredisi Maliyet Hesaplaması

Otomobil satın almak isteyenlere Anadolubank tarafından uygun maliyetlerle taşıt kredisi veriliyor. Anadolubank taşıt kredisi maliyetleri ne kadar?

Finans 17.12.2021 - 03:08 17.12.2021 - 03:08 Engin Uzunoğlu

Otomobil fiyatlarına gelen yüksek zamların ardından araç satın almak isteyenler taşıt kredisi kullanmaya mecbur durumda kalıyorlar. Taşıt finansmanı kullanan vatandaşlar araç satın alırken eksik kalan tutarları taşıt kredisi ile kapatabiliyorlar. Araçlarını aldıktan sonra ise taşıt kredisi borçları taksitler halinde geri ödenebiliyor. 

ANADOLUBANK DÜŞÜK FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

Taşıt kredisi kampanyaları arasında son günlerde dikkat çeken bankalardan birisi de Anadolubank oldu. Anadolubank şu anda Türkiye'de bankalar arasında en düşük faizli taşıt kredisi veren ilk 5 banka içerisinde bulunuyor. Bu imkanı değerlendiren Anadolubank müşterileri makul maliyetlerle taşıt kredisi kullanabiliyorlar. Peki Anadolubank taşıt kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir?

Anadolubank tarafından yapılan taşıt kredisi kampanyası açıklamasına göre müşteriler hangi marka olursa olsun tüm binek araç alımları için taşıt kredisi kullanabiliyorlar. Bu şekilde taşıt kredisi çeken müşteriler sıfır kilometre otomobiller için çektikleri kredileri 48 aya kadar vadelendirebiliyorlar. Bankanın verdiği bilgilere göre 18 yaşını doldurmuş ve belgelenebilir tüm gelir sahibi müşteriler taşıt kredisi başvurusu yapabiliyorlar. 

TAŞIT KREDİSİ BAŞVURULARI 1 İŞ GÜNÜ İÇİNDE SONUÇLANDIRILIYOR

Anadolubank taşıt kredisi başvurularının değerlendirilmesine dair de bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya göre belgelerini eksiksiz bir şekilde hazırlayarak Anadolubank'a ulaştıran müşterilerin taşıt kredisi başvuruları 1 iş günü içerisinde sonuçlandırılıyor. 

KULLANILABİLECEK TAŞIT KREDİSİ MİKTARLARI VE AZAMİ VADE SÜRELERİ!

Taşıt kredisi kullanmak için Anadolubank'ı tercih eden müşterilerin çekebilecekleri taşıt kredisi miktarları ve azami vade süreleri belirli bir sistemle netleştiriliyor. Buna göre öncelikle satın alınmak istenen otomobilin nihai fatura değerine bakılıyor. Nihai fatura değeri 120 Bin TL'nin altında olan otomobiller için 48 aya kadar vade imkanı verilirken en fazla da yüzde 70 kredilendirme oranı uygulanıyor. Nihai fatura değeri 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasında olan otomobiller için ise yüzde 50 oranında kredilendirme yapılırken en fazla 36 ay vadeli taşıt kredisi veriliyor.

75 BİN TL TAŞIT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Anadolubank taşıt kredisi

Anadolubank tarafından taşıt kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 48 ay vadeli 75 Bin TL taşıt kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 2.399 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Bu kredinin toplam maliyetinin ise 115.180 TL olduğu belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@