Düşük Taksit Ödeyerek Araç Sahibi Olabilirsiniz! Devlet Bankaları 48 Ay Vadeyle En Ucuz Taşıt Kredisini Veriyor!

Devlet bankaları yeniden harekete geçti! Ziraat, Vakıf ve Halkbank 0 km ve 2. el araç alımlarında geçerli uygun faizli kredileri duyurdu! İşte detaylar…

Finans 14.05.2022 - 16:15 14.05.2022 - 16:19 Duygu Dilan Duman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından vatandaşların memnun edecek kredi kampanyaları duyurulmaya devam ediyor. Otomobil sektöründe yükselen fiyatlar nedeniyle kredi kullanmadan araç satın almanın imkansız hale gelmesinin ardından üç bankadan en uygun oranlar duyuruldu. Aylık düşük taksit ödeyerek hayalinizdeki araca kolayca kavuşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Ürün Paketi Fırsatı!

Hayalini kurduğu ister 0 km ister ikinci el araçlar için Ziraat Bankası vatandaşlara finansman sağlamaya hazırlanıyor. 48 ay vade ile en uygun faiz oranlarını buluşturan Ziraat Bankası, taşıt kredisi fırsatı ile dikkat çekiyor. Taşıt Ürün Paketi kapsamında Ziraat Bankası kredisinden yararlanacak kişiler yüzde 1,59 faiz oranlarından yararlanabilecek. Örnek hesaplamaya göre 55.001 TL kredi için aylık taksit tutarı 1.759,73 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Kampanyası

vakifbank-kredi-kampanyasi

Vakıfbank’tan da yine yüzde 1,59 faiz oranları ile taşıt kredisi desteği hem sıfır km hem de ikinci el araç alımlarında sunulmaya devam ediyor. 100.000 TL kredi için 48 ay vadede aylık 3.199 TL taksit ödeyerek vatandaşların hayalini kurdukları araçlara kavuşmaları sağlanacak. Kredi kampanyasından yararlanarak rahat bir ödeme planı ile vatandaşların dilediği araca sahip olmaları sağlanacak.

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası

Halkbank aylık 1.599 TL taksit tutarı ile 50.000 TL taşıt kredisini sıfır km araçlar için sunmaya devam ediyor. Yüzde 1,59 faiz oranlarının geçerli olduğu sıfır km araç kredisi için ayrıca 3 aya kadar taksit erteleme fırsatı da sunuluyor.

Halkbank’tan ikinci el taşıt kredisi alacaklar ise yine 3 aya kadar erteleme fırsatı ile 7 yaşına kadar olan tüm ikinci el araçları yüzde 1,61 faiz oranları ile satın alabilecek. İkinci el araçlar için 50 bin TL krediye, 48 ay vadede aylık 1.607 TL taksit tutarı ile kredi geri ödemesi 3 ay sonra başlatılarak yapılabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@