Düzce Otoban Gölyaka Gişeleri Açılış Tarihi Hakkında Yeni Açıklama Geldi!

Düzce Gölyaka Gişeleri açılış tarihi ertelendi. Konu hakkında açıklama yapan Düzce Valiliği hava muhalefeti nedeni ile açılışın ertelendiğini duyurdu.

Emlak Haberleri 07.06.2019 - 09:42 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Düzce Gölyaka Gişeleri açılış tarihi ertelendi. Konu hakkında açıklama yapan Düzce Valiliği hava muhalefeti nedeni ile açılışın ertelendiğini duyurdu.

Ulaşım açısından büyük önem taşıyan Düzce Otoban Gölyaka Gişeleri daha önce yapılan açıklama ile Ramazan Bayramı öncesi açılacağı duyurulmuştu. Ancak Düzce Valiliği yapmış olduğu yeni açıklama ile açılış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Peki, Gölyaka gişeleri ne zaman açılacak?Düzce Gişeleri Ne Zaman Açılacak?Düzce Valiliği yapmış olduğu açıklama ile hava muhalefeti nedeni ile açılışın ertelendiğini söyleyerek söz konusu tarihin 1 ay kadar uzatıldığını duyurdu. Çalışmaların bitimi ile gişelerin açılacağı belirtilen duyuruda "Karayolları bölge müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre; Gölyaka ve Kaynaşlı gişelerinin Ramazan bayramı öncesi açılacağı daha önce bildirilmişti. Ancak hava durumunun aşırı yağışlı gitmesi sebebiyle kavşakların açılışı bir ay kadar uzamıştır.Gölyaka Kavşağında anayolda bitümlü temel seviyesinde çalışmalar tamamlanmış olup otokorkuluk, çizgi çalışmaları bitiminde en geç bir ay içinde trafiğe açılacaktır. Kaynaşlı kavşağında ise yeraltı ve yerüstü elektrik ve doğalgaz deplaseleri kurumlar arası işler sonucu biraz gecikme yaşanmış olup bu kavşakta bir ay sonra trafiğe açılacaktır. Temmuz ayı sonlarında iki kavşağında faal olarak çalışması planlanmıştır" dedi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@