Düzenli Al, 500 TL Bedava LGP Otogaz, Benzin ve Motorini Kap! Petrol Ofisi Bedava Akaryakıt Dağıtacak

ING Bank ile Petrol Ofisi arasında atılan imzalar ile düzenli akaryakıt alanlara 500 liralık hediye akaryakıt verileceği ilan edildi. Petrol Ofisi kampanyası ile bedava 500 TL akaryakıt nasıl alınacak

Finans 07.04.2022 - 12:10 07.04.2022 - 12:10 Gülcan Özer

Akaryakıt fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken araç sahipleri bu nedenle düzenlenen kampanyaları yakından takip ediyorlar. Özellikle de Rusya ile Ukrayna arasında patlak veren ardından brent petrol fiyatında yaşanan baş döndürücü yükselişin etkisi ile benzin ve motorin fiyatlarına rekor zamlar gelmiş, motorin fiyatı 20 lirayı aşarak büyük bir şok etkisi yaratmıştı. 

Süreçte brent petrol fiyatı 140 dolar seviyesinin üzerine yükselerek rekorunu tazelerken benzin ve motorin fiyatları bu dönemde 25 TL bandını zorlamaya başlamıştı. Süreçte savaşın ilk şokunun sona ermesi ve Amerika'nın petrol rezervlerini açması ile brent petrol fiyatında düşüş yaşansa da motorinin litre fiyatı yine de 20 TL 'nin altını görmedi. 

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI İÇİN İNDİRİM BEKLEYENLERE PETROL OFİSİ MÜJDE VERDİ! 

Araba sahipleri gelen zamlar nedeni ile büyük mağduriyet yaşarken daha ucuz benzin ve motorin almak isteyen kişiler akaryakıt firmalarının kampanyalarını takip etmeye devam ediyor. Bu kampanyalardan birini de Petrol Ofisi başlattı. Petrol Ofisi ile ING Bank arasında imzalanan kampanya anlaşması ile 500 liralık bedava akaryakıt kazanma fırsatı sunuldu. 

po kampanyası 1

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ING Bank kredi kartı üzerinden Petrol Ofisinde harcama sözü vermeleri durumunda 500 TL puan hediye edileceğini duyurdu. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 12 ay boyunca düzenli olarak her ay 500 TL yakım alımı yapmaları durumunda hediye para kazanacaklar. 

kampanya koşulları

Kampanyaya katılan kişilerin harcama sözü vermeleri durumunda ödül parasını anında kredi kartlarına yüklenecek ve bu ödül para ile akaryakıt alınabilecek. PO Aylık Yakıtınız Bizden kampanyası adı altında yatırılan ödül parası benzin, motorin ve LPG alımlarında kullanılabilecek. 12 ay boyunca her ay ING Kredi Kartı'nız ile Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden mobil ödeme yaparak her ay en az 500 TL yakıt harcaması şartı kampanya döneminde aranacak. 

Kampanyaya katılan kişilerin Petrol Ofisi mobil uygulamasında mobil ödemeye kayıtlı olması ve öde geç bölümündeki plaka ve ING kredi kartlarını tanımlamaları gerekecek. Böylelikle öde geç işleminden yararlanan kişler hem araçlarından inmeden ödeme yapacaklar hem de 500 TL bedava para kazanacaklar. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@