Düzenli Geliri Olan Herkese Vakıfbank'tan 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara bazı bankalar tarafından avantajlı fırsatlar sunulabiliyor. Vakıfbank da bu bankalardan birisi oldu. Vakıfbank ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

Düzenli Geliri Olan Herkese Vakıfbank'tan 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Nakit sıkışıklıklarına acele bir şekilde çözüm arayan vatandaşlara Vakıfbank tarafından ihtiyaç kredisi veirliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere düşük maliyetlerle nakit desteği sağlanıyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İhtiyaç kredisi kullanmaya karar veren vatandaşların başvuru yaptıkları ilk bankalar genellikle kamu bankaları oluyor. Vakıfbank da bir kamu bankası olarak müşterilerine düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor.

Vakıfbank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yapan müşterilere 36 aya kadar vade seçeneği ile finansman desteği veriliyor. Bu finansman desteğini değerlendirenler nakit sorunlarını ise anında çözebiliyorlar.

ESNEK ÖDEME PLANI YAPABİLME İMKANI

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere çeşitli kolaylıklar da tanınıyor. Bu kolaylıklardan birisi de esnek ödeme planları oluyor. Müşteriler bazı durumlarda standart olarak aydan aya taksit ödemesi yapmak istemiyorlar. Bu müşteriler için Vakıfbank farklı ödeme planları çıkartabiliyor.

Vakıfbank'ın müşterilere esnek ödeme planları kapsamında 3 aylık dönemlerde geri ödeme ve değişken taksitlerle geri ödeme gibi ödeme seçenekleri sunduğu bildirildi. Bu ödeme seçeneklerini değerlendiren müşteriler bütçelerini yormadan ve ekonomik bir sıkıntıya girmeden kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar.

DÜZENLİ GELİİ OLANLARA İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre bu kredi yalnızca belirli ve düzenli geliri olan vatandaşlara veriliyor. Gelir belgesi ile gelirini belgeleyen müşteriler pek sıkıntıya girmeden ve uzun kredi başvuru süreçlerine maruz kalmadan hemen ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

İhtiyaç kredisi kampanyası bilgilendirmesine göre Vakıfbank bu kredide müşterilere Hayat Sigortası yaptırma şartı öne sürüyor. Bu Hayat Sigortası Türkiye'de genellikle tartışmalı olsa da faydası açısından büyük bir öneme sahip.Olumsuz bir durum karşısında hem banka hem de müşteri güvence altına alınıyor.

30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

vakıfbank ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu 30000 lira

Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzdee 1,59 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 1.159 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonu geldiğinde eğer müşteriler ödeme aksatıp gecikmeye düşmemişlersa bankaya toplamda 41.747 TL ödeme yapmış oluyorlar.

SONRAKİ HABER