e-Bordro 2019 Mayıs Maaş Görüntüleme ve e-Devlet Maaş Bordrosu Sorgulama

Milyonlarca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişiyi ilgilendiren Mayıs 2019 maaş bordrosu e devlet üzerinden erişime açıldı. İşte maaş bordrosu sorgulama!

GÜNDEM 14.05.2019 - 08:57 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Milyonlarca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişiyi ilgilendiren Mayıs 2019 maaş bordrosu e devlet üzerinden erişime açıldı. İşte maaş bordrosu sorgulama!

Memur statüstünde devlet kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilere ait olan e bordro Mayıs 2019 için sorgulama ekranı açıldı. Mayıs 2019 dönemine ait olan zamlı maaş bordroları kamu personelleri tarafından e devlet üzerinden ulaşılabilen e bordro sorgulama hizmeti üzerinden görüntülenebiliyor. Mayıs Ayı Maaş Bordrosu Nasıl Sorgulanır?Her maaş döneminde kamu personelleri ve memurlar tarafından sıklıkla aranan maaş bordrosu sorgulama hizmeti internet üzerinden büyük bir kolaylıkla yapılıyor. Maaş bordrosu ile memur maaşları için ödenen net ve brüt tuturların yanı sıra varsa ek kesintiler ve ek ödemeler gibi bilgilere ve sigorta prim ödemeleri bilgileri yer alıyor. E bordro sorgulama hizmeti e devlet üzerinden yapılıyor. Maaş sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen memurların e devlet şifreleri ile sisteme giriş yapmaları gerekiyor. Sisteme giriş yaptıktan sonra arama bölümüne e bordro sorgulama yazmanız yeterli oluyor. Menü üzerinden ise e hizmetler bölümünden sırası ile Maliye Bakanlığı ve e bordro seçeneklerini tıklamanız gerekiyor. Gelen menüde sorgulama yapmak istediğiniz yıl ve ay bölümüne 2019 Mayıs seçeneklerini tıklamanız durumunda Mayıs ayı e bordro sorgulama hizmetinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden direkt olarak maaş bordrosu sorgulama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız da bu durumda arama motorunuza https ://www.turkiye.gov.tr/ e-bordro yazarak aratma yapmanız ve çıkan sayfada kişisel bilgilerinizi girerek Mayıs maaş bordrosu sorgulama yapmanız mümkündür. Devlet Memuru Maaş Bordrosu Nereden, Nasıl Alınır?Maaş bordrosu çıktısı almak için sorgulama bölümünde yer alan yazdır seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. Daha ağırlıklı olarak bankalardan kredi çekmek isteyen kişilerden talep edilen maaş bordrosu çıktısı, en kolay maaş bordrosu sorgulama ekranında yer alan yazdır butonunu tıklayarak alınmaktadır. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@