e-Devlet Sistemi Çöktü Mü? Erişim Sorunu Yaşanıyor

Milyonlarca vatandaşın çok sayıda hizmet için kullandığı e-Devlet sistemine giriş sorunu yaşanıyor. Vatandaşlar sisteme girişlerde erişim sağlayamıyorlar.

Gündem 27.10.2021 - 14:15 27.10.2021 - 14:15 Mustafa KARAGÖZ

Milyonlarca vatandaş gün içerisinde e-Devlet sistemini birçok defa kullanılıyor. Tüm kamu kurularının birçok hizmetinin sağlandığı e-Devlet sisteminde ise sorun yaşandı. 

E-DEVLET ÇÖKTÜ MÜ?

Sisteme öğlen saatlerinde giriş yapmaya vatandaşlar sorun yaşamaya başladılar. Öyle ki e-Devlet uygulamasına giriş yapmak isteyenler sistemden yanıt alamıyorlar. Bir süredir devam eden soruna dair herhangi bir resmi açıklamada gelmedi. 

BU SAYFA KULLANILMAMAKTADIR HATASI

e-Devlet sistemine T.C. numarasıyla giriş yapmak isteyenler açılan ekranda bu internet sayfası kullanılmamaktadır hatası almaktalar. 

Daha öncede sistemde bazı yavaşlamalar görülmüş olsa da çok nadir bir durum. Uzmanlar e-Devlet sisteminin kullanımına bağlı olarak sistemde erişim problemi yaşanabileceğini ifade ediyorlar. 

NE ZAMAN AÇILACAK?

E-Devlet sistemi üzerinde işlem yapmak isteyenler sık sık deneme yaparken sistemin ne zaman eski haline geleceğine dair açıklama gelmedi. 

Detaylar geldikçe emlak365.com olarak paylaşacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@