E-Ticaret Ödemelerini Ziraat Kartıyla Yapanlar 75 TL Kazanıyor! Kasım Ayı Bitmeden 75 TL'nizi Alın

Ziraat Bankası, e-ticaret alışverişlerinde Bankkart kullananlara 75 TL Bankkart Lira dağıtıyor. Bu kazançlı fırsatı kaçırmamak adına sizi haber içeriğimizin devamını okumaya davet ediyoruz.

Finans 15.11.2021 - 14:32 15.11.2021 - 14:32 Gülcan Özer

E-ticaret sitelerinin satış hacmi, bankaların ilgisini çekmeye devam ediyor. E-ticaret sitelerine yönelik çalışmalar yapan bankalardan biri de Ziraat Bankası oldu Günümüzde e-ticaret siteleri gerek sektör anlamında; gerekse satış rakamları anlamında ciddi bir potansiyele sahip.

Artık deyim yerindeyse iğneden ipliğe aradığımız her ne varsa internetten satın alabiliyor, üstelik bu alımları mağaza fiyatlarının çok altına bedellerle gerçekleştirebiliyoruz. Bir de büyük indirimler ve bankaların özel fırsatları bir araya geldiğinde e-ticaret alışverişleri çok daha kazançlı hale geliyor. Ziraat Bankası Bankkart sahipleri, e-ticaret alışverişlerinde bu kazancı sonuna kadar elde edebiliyor.

2.500 TL E-Ticaret Ödemesine 75 TL Hediye

Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen bu kampanya, 9 ve 29 Kasım arası tarihlerde geçerli. Bu tarihler arasında anlaşmalı e-ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişlerde Bankkart kullanarak kullanım tutarına göre farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Bu tarihler arasında gerçekleştireceğiniz 750 TL alışverişinizde 30 TL, 1.500 TL alışverişinizde 50 TL ve 2.500 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise 75 TL Bankkart Lira kazanmanız mümkün.

Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve kampanya katılım butonuna tıklamanız yeterli. Kazanacağınız Bankkart liralarınız 16 Aralık 2021 tarihinde kampanya kapsamında kullandığınız kartınıza yüklenerek kullanıma açılacak. Satın aldığınız ürünleri iade etmeniz ya da siparişi iptal etmeniz halinde ise harcama tutarı kampanyaya yansıtılmayacak.

Ziraat Bankası’nın e-ticaret sitelerine özel olarak tasarladığı bu kampanyadan yalnızca bireysel Bankkart kullanıcıları yararlanabilmekte. Siz de e-ticaret sitelerinden daha uygun koşullar altında alışveriş yaparken ek olarak 75 TL kazanmak istiyorsanız hemen Bankkart Mobil uygulamasını indirip kampanyaya katılın, harcama tutarına bağlı olarak 75 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma şansı yakalayın.

Ödemelerinizi peşin ya da taksitli olarak yapmanız halinde kampanya ödüllerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik bu harcamaları tek günde ya da tek seferde yapmanıza gerek yok. Kampanyadan elde edeceğiniz kazanç belirlenen tarihler arasındaki toplam e-ticaret alışverişlerinize göre hesaplanacaktır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@