Ebru Şahin ve Cedi Osman Alaçatı'da 8 Milyon Liraya Ev'lendi!

Türkiye'nin NBA'deki başarılı temsilcisi ve milli basketbolcusu Cedi Osman ile ekranların sevilen yüzü Ebru Şahin aşkı tüm hızı ile devam ederken çift Alaçatı'da yeni bir emlak yatırımı yaptı!

Emlak Magazin 13.09.2021 - 10:06 13.09.2021 - 10:06 Gülcan Özer

Ekranlarda fırtına gibi esen Hercai dizisinin sevilen yıldızı Ebru Şahin ile Türkiye'nin NBA'deki başarılı temsilcisi ve milli basketbolcusu Cedi Osman aşkı tüm hızı ile devam ediyor. Çift sık sık sosyal medya hesapları üzerinden tatil resimleri ve arkadaşlarının düğün resimlerini paylaşırken çiftin evlilik hazırlığı yaptığı iddia ediliyordu. 

Bu iddiaları doğrulayan bir son dakika gelişmesi yaşandı. Hayranlarının ve takipçilerinin de birbirlerine çok yakıştırdıkları çift için yoğun evlilik baskısı oluşurken 1 senesini dolduran çiftin evlilik söylentilerini güçlendiren bir hamle geldi. Ebru Şahin ve Cedi Osman ünlülerin vazgeçilmez tatil beldesi olan Çeşme Alaçatı'da 8 milyon lira ödeyerek kendilerine yazlık aldı. 

EBRU ŞAHİN VE CEDİ OSMAN EVLENECEK Mİ?

Sosyal medya paylaşımları beğeni rekoru kıran Ebru Şahin bu aralar sık sık Cedi Osman ile beraber gitmiş oldukları düğünlerden kareler paylaşırken birbirlerinin arkadaşları ile olan paylaşımlar, aile ile tanışmalar çiftin evlilik hazırlığında olduğu iddialarını güçlendirmişti. Bu iddiaları güçlendiren yeni bir hamle daha geldi. 

NBA'de fırtına gibi esen Cedi Osman ve dizilerin güzel yıldızı Ebru Şahin'in Çeşme Alaçatı'da yazlık yatırımı yaptı. Ünlü çiftin yeni evleri için 8 milyon liralık yatırım yaptıkları iddia edildi. Takvim Gazetesi tarafından yapılan habere göre çift yeni evlerini birlikte alırken Ebru Şahin'in evin dekorasyonunu kendisinin üstlendiği, atılan bu adımın evlilik yolundak ilk ciddi karar olduğu belirtiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@