Ece Erken Yasak Kararı Çıkarmıştı, Seyhan Soylu Durmadı! Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun Mirası ve Borcunu Açıkladı

Son derece üzücü bir cinayete kurban giden Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümünün ardından mirası ve mal varlığı merak konusu olmuştu. Konu hakkında Seyhan Soylu açıklama yaptı!

Emlak Magazin 23.02.2022 - 09:08 23.02.2022 - 09:08 Gülcan Özer

Ekranların sevilen sunucusu Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun mutlu evliliği ünlü iş insanının sahibi olduğu restoranda uğradığı silahlı saldırıcı sonucunda hayatını kaybetmesi nedeni ile yarım kalmıştı. Eşinin ölüm haberini aldıktan sonra göz yaşlarına boğulan ve eşinin katillerinin yakalanması için yoğun bir çaba gösteren Ece Erken günlerce yaptığı açıklamalar ile konuşulmuştu. 

Bu süreçte milyonlarca kişi Ece Erken'e destek verirken bazı isimler ise yapmış oldukları açıklamalar ile tepki çekmişti. Süreçte hakkında yapılan açıklamalar nedeni ile yasal mücadelede başlatan Ece Erken, kendisi için ‘aileye uğursuz geldi’ ‘net açıklama yağmıyor’ ‘kaç para için öldürüldü’ gibi ifadeler kullanan Seyhan Soylu için mahkemeye başvuruda bulunmuş, hakkında konuşma yasağı getirilmesini sağlamıştı. 

SEYHAN SOYLU BU SEFERDE MERAK EDİLEN MİRASI VE BORCU AÇIKLADI: ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU MİRASI NE KADAR?

Seyhan Soylu resmi instagram hesabı üzerinden yayımladığı video ile "15 milyon $ olarak serveti var olduğu söylenen Şafak Mahmut Yazıcıoğlu'nun kalan 15 milyon $’dan 7.500.000 Doları’na yakın bir parayı mal paylaşımından Benan hanımın hakkına geçeceği söylenmekte. Benan hanım bu hakkından doğan süreci yani mirasta ilgili mahkemeye durdurma kararı alarak önce kendi Mahkemesi’nin sonuçlandırmak isteyebilir" dedi. 

seyhan soylu miras açıklaması

Dava sürecinin ardından 7.500.000 dolarlık mirasın paylaşılacağını belirten Seyhan Soylu, Yazıcıoğlu'nun piyasaya 5 milyon dolar civarında borcu olduğunu iddia ederek Ece Erken'in kendi parasının dahi elinden gidebileceğini belirterek reddi miras yapabileceğini söyledi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@