Eda Taşpınar Mikonos’tan ev alacağını söyledi!

2010 yılında Show Tv’de Acun Ilıcalının sunduğu “Yok Böyle Dans” adlı dans programına katıldıktan sonra ününe ün katan Eda Taşpınar Yunan Adası Mikonos'ta 4 aylığına 200 bin TL'lik villa kiralayıp tatil yapmasının ardından adadan ev alacağını söyledi.

EMLAK MAGAZİN 25.07.2019 - 19:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

2010 yılında Show Tv’de Acun Ilıcalının sunduğu “Yok Böyle Dans” adlı dans programına katıldıktan sonra ününe ün katan Eda Taşpınar Yunan Adası Mikonos'ta 4 aylığına 200 bin TL'lik villa kiralayıp tatil yapmasının ardından adadan ev alacağını söyledi.

Ege Denizi'ndeki Kiklad Adaları'na bağlı olan Mykonos, granitten oluşan yapısı ve 86 km² yüzölçümüyle beraber,  10.134 nüfusa sahip olmasının yanı sıra 89 km sahil şeridine sahip olan ada turistleri doğasıyla derinden etkilemektedir. Tatilcilerin Mikonos hakkında en fazla merak ettikleri konuların başında tatil fiyatları, turlar, oteller ve Mikonos'a arabayla nasıl gidilir? Sorusu geliyor. Mykonos gece hayatı ile de ziyaretçilerini etkiliyor.EDA TAŞPINAR MİKONOS’TAN EV ALACAK!Eda Taşpınar Yunan Adası Mikonos’ta geçirdiği tatil hakkında, “Mikonos'ta doğallık, gerçeklik, huzur ve güzel bir enerji var. Kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Kasmıyor'' dedi. Ayrıca Eda Taşpınar önümüzdeki yıl adadan ev alacağını da söyledi.EDA TAŞPINAR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA, NERELİ?Eda Taşpınar 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çocukluğu Moda Deniz Kulübü’nde geçmiştir. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami’ye yerleşmişlerdir. Boca Raton’da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye gelmiş ve Robert Koleji’nde eğitimine devam etmiştir. Ancak son senesinde ayrılmıştır. London College of Fashion’da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra’da Central School of St.Martins’de de moda eğitimi almıştır.Okul bitince bir sene daha Londra da kalıp sonrasında İstanbul’a geri dönmüştür. Eda Taşpınar’ın babası Teoman Taşpınar, Moda Deniz Kulübü’nün başkanıdır. Eda Taşpınar’ın İsveç asıllı annesi Suzan Yontundur. Adnan Taşpınar amcasıdır.Türkiye’nin ilk Türk heykelcisi ve Atatürk’ün heykeltıraşı Kenan Yontun, Eda Taşpınar’ın dedesidir.Londra’da Central School of St. Martins’de okurken Armani, Vivienne Westwood, Stella McCartney ve Maxmara gibi dünyaca ünlü markalarla çalışan Eda Taşpınar, moda haftalarında da yer aldı. Editörlere asistanlık da yapan Taşpınar, eğitimi sonrası ayakkabı ve çanta tasarlamaya başladı.Eda Taşpınar, 2012 yılında kendi şirketi olan Yıldız Dükkânı’nı kurmuştur ve kendi adını taşıyan markası altında güneş yağları, atkuyruğu bitkisi şampuanı ve vücut şampuanı, doğal at kılı fırçası gibi kozmetik ürünleri Türkiye çapındaki kozmetik zincir ve eczanelerde piyasaya sürmüştür. Kendi ürünlerini üretip satan Eda Taşpınar ürünleri ile yankı uyandırmıştır.Eda Taşpınar ürünlerini yurtdışında da takipçileri ile buluşturmuştur. Eda Taşpınar şirketinin vizyonunu “kadınları mutlu etmek” olarak belirlemiştir. Türkiye’de önde gelen markalarına özel aksesuar ve giyim koleksiyonları hazırlamıştır ve hazırlamayı sürdürmektedir. Tasarımcı olarak ürünlerini paylaşmaya devam etmektedir.Eda Taşpınar, televizyon kariyerine CNN Türk’te yayınlanan Trendikon programı ile başlamıştır. Eda Taşpınar aynı zamanda 30 Ekim 2010 tarihinde Show Tv’de Acun Ilıcalının düzenlemiş olduğu “Yok Böyle Dans” adlı dans programına da katılmıştır.İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@