Efsane Kampanya Az Önce Duyuruldu: Kasım Ayına Özel 100.000 TL'ye Kadar 0.49 Kredi Başvurusu Başladı!

Bankaların kredi faiz oranları ve kampanyaları büyük ilgi görürken ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyalarına ek olarak araba markalarının kendi kampanyaları da bulunuyor. Ford Kasım kampanyası!

Finans 05.11.2021 - 15:16 05.11.2021 - 15:16 Gülcan Özer

Kredi faiz oranlarında yaşanan yükseliş tüm hızı ile devam ederken düşük faizli kredi kullanmak isteyen kişiler bankaların kampanyalarını yakından takip ediyor. Bankalar tarafından verilen kredilerin yanı sıra bazı araba markaları da kendi finans sistemleri üzerinden düşük faizli taşıt kredisi desteği sağlıyorlar. 

Bu markalardan biri de dünyanın en büyük araba markaları arasında yer alan ve Türkiye'nin en çok satan araç modellerine ev sahipliği yapan Ford olarak öne çıkıyor. Ford Kasım ayı fiyat listesi 2021 yayımlanırken fiyatlara ek olarak taksitle sıfır araba almak isteyenler için aynı zamanda taşıt kredisi kampanyası desteği de sağlıyor. 

FORD KASIM AYI KAMPANYASI 2021 AÇIKLANDI: 0.49 FAİZ ORANI İLE KREDİ MÜJDESİ GELDİ! 

Ford Kasım ayı kampanyası resmi internet sitesi üzerinden açıklandı. Açıklanan kampanya ile araba sahibi olmak isteyen kişilere yüzde 0,49 faiz oranı ile taşıt kredisi kullanma imkanı sunuldu. Hatırlanacağı üzere benzer bir kampanya 2020 senesinde yeniden normale dönüş sürecinde Haziran ayında Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılmıştı. 

ford kampanya

Devlet bankaları anlaşmalı otomobil markalarının belirlenen sıfır araç modellerine yüzde 0.49 faiz oranı ile araç kredisi desteği sağlamış, verilen kredi kampanyası ile araba satışları adeta patlama yaşamıştı. Benzer bir kampanyaya imza atan Ford sıfır araç sahibi olmak istiyorum diyen müşterileri için yüzde 0,49 faiz oranı ile 12 ay ile sınırlı olmak üzere 100 bin liraya kadar araç kredisi desteği sağlayacağını duyurdu. 

ford kasım ayı kampanyası

FORD 0.49 ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI HANGİ MODEL ARABALAR İÇİN GEÇERLİ?

Araba markalarının Kasım ayı kampanyaları arasında yer alan Ford kampanyası kapsamında sıfır araba sahibi olmak isteyen kişilere özel olarak Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Ecosport, Yeni Ford Kuga ve Yeni Ford Puma (Style hariç) model otomobiller için yüzde 0.49 faiz oranı ile kredi verileceği ilan edildi. 

15 Kasım 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında yukarıda yer alan belirtilen araç modelleri için alım yapacak olan kişiler yüzde 0,49 faiz oranı ile taşıt kredisi kullanabilecekler. 12 ay vadeli 100 bin lira taşıt kredisi kullanan kişilerden kredi dosya masrafı olarak 549,82 TL masraf alınacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@