Ege Yapı Kordon İstanbul 0,99 Konut Kredisi Faiz Oranı Sunuyor

Türkiye'nin en büyük konut projeleri arasında yer alan Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Kordon İstanbul projesi için kampanyalar devam ediyor.

İstanbul Konut Projeleri 12.07.2018 - 13:01 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Türkiye'nin en büyük konut projeleri arasında yer alan Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Kordon İstanbul projesi için kampanyalar devam ediyor.

Ege Yapı Kordon İstanbul konut projesi için hem yüzde 5 peşinat hem de anlaşmalı bankalar üzerinden kullanılan konut kredilerinde yüzde 0,99 konut kredisi faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor."Yaşamı tatile çevirecek fırsat" sloganı ile satışa sunulan projede toplam 559 daire ve 55 adet mağazanın satışı yapılıyor. Satışta olan konutlar için konut kredisi kampanyası devam ediyor. Ege Yapı Kordon İstanbul Nerede?Kağıthane konut projeleri arasında yer alan Ege Yapı Kordon İstanbul projesi İstanbul'un Kağıthane ilçesinde bulunuyor. Kağıthane ve Maslak'ın kesişme noktasına yer alan proje bu sayede Maslak, Beşiktaş, Levent, Taksim ve Mecidiyeköy gibi yerlere de ulaşım kolaylığı sağlıyor. Projenin Nişantaşı'na olan uzaklığı ise 10 dakika....Ege Yapı Kordon İstanbul Fiyatları Ne Kadar?Ege Yapı'nın İstanbul konut projeleri arasında yer alan Kordon İstanbul fiyatları seçilen daire tipine göre belirleniyor. Kordon İstanbul fiyatlar kadar 120 ay vadeli konut kredisi paketinde sunulan yüzde 0,99 konut kredisi faiz oranı ile de dikkat çekiyor. Ege Yapı Kordon İstanbul daire fiyatları şu şekilde sıralanıyor;Ege Yapı Kordon İstanbul 1+0 Daire Fiyatı 423 bin lira, Ege Yapı Kordon İstanbul 1+1 Daire Fiyatı 655 bin lira, Ege Yapı Kordon İstanbul 2+1 Daire Fiyatı 1 milyon 41 bin lira, Ege Yapı Kordon İstanbul 3+1 Daire Fiyatı 1 milyon 700 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu fiyatlar daireler için uygulanan başlangıç fiyatları olarak geçiyor ve dairenin bulunduğu cephe ile konuma bağlı olarak değişiyor. Ege Yapı Kordon İstanbul Ne Zaman Teslim Edilecek? Ege Yapı Kordon İstanbul projesi teslim tarihi olarak 2019 yılının Nisan ayı açıklanmış durumda. Rezidans, ofis, dükkan ve mağazaların bulunduğu karma konut projesi yatırım yapmak isteyen kişilere de hitap ediyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@