Ege Yapı, Modernyaka Projesini Duyurdu! 30 Ayda Teslim Edilecek

Ege Yapı, Ispartakule'de startını verdiği Modernyaka projesini basın toplantısı ile tanıttı. 1+1'den 4+1'e kadar 462 konutun yer alacağı proje aynı zamanda panoramik göl manzaralı olacak.

Konut Projeleri 22.01.2022 - 11:24 22.01.2022 - 11:24 Büşra Uluşen

Ege Yapı, İstanbul Ispartakule için hazırladığı Modernyaka projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Proje kapsamında 462 konut ve 53 ticari ünite yer alıyor. Toplam 1 milyar 800 milyon liralık yatırım yapılacak projenin bir an önce tamamlanarak 30 ay içerisinde yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

EGE YAPI'DAN ISPARTAKULE'YE YENİ BİR SOLUK

Konut projeleriyle adından sık sık söz ettiren Ege Yapı,  panoramik göl manzaralı yeni projesi Modernyaka'yı önceki gün düzenlenen basın toplantısında tanıttı. Modernyaka projesi, Küçükçekmece Gölü'nün yanında yükselerek Ispartakule'ye yeni bir soluk getirecek. Yatırım değeri 1 milyar 800 milyon TL olan Modernyaka projesini, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Ege Yapı İcra Kurulu Üyesi Didem Güneş ve Proje Tasarımcısı Y. Mimar Uğur ÖZer Özgüven anlattı. 

7 MİLYARLIK YATIRIMIN İLK HALKASI

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, projelerinin tanıtımını gerçekleştirdikleri basın toplantısında şunları kaydetti: 

'' Yeni yatırım zincirimizin ilk halkası olan Ispartakule'de inşaatına başladığımız ModernYaka projesini satışa sunmaktan solayı çok mutluyuz. ModernYaka ön talep döneminde yoğun ilgi gördü '' diyerek bugünden itibaren satış ofislerinde misafir ağırlamaya başladıklarını dikle getirdi. 

ModernYaka projesinin bölgenin en prestifli projesi olacağının altını çizen Kabadayı, pandemi sürecinde yaşanan tüm zorluklara rağmen üretim ve satış süreçlerini başarılı bir şekilde yöneterek projeye taahhüt edilen sürede başladıklarını anlatan Kabadayı, ileriki dönemde 7 projelerinin daha hayata geçirilmek için hazırlandığını söyledi. 

ege yapı modernyaka

Kabadayı, İstanbul ve İzmir'in önemli bölgelerinde 7 projelik bir yatırım hamlesine başladıklarını, başarıyla tamamladıkları 2021 yılının ardından 2022 için de yüzde 30 oranında büyüme göstererek 1700 kişilik istihdam sağlamayı hedeflediklerini bildirdi. 

HER İHTİYACA UYGUN 462 KONUT!

ModernYaka projesi, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktalarının yanında, şehir merkezine yakınlığıyla rahat bir ulaşım sağlıyor. Projenin bulunduğu konumdan yakında yapımı başlayacak Mahmutbey-Esenyurt metro hattı da geçecek. 

ege yapı modernyaka2-1

Panoramik göl manzarasına sahip olan ModernYaka projesinde 1+1'den 4+1'e kadar en az 5,5 metrekare büyüklüğünde geniş balkonlu farklı daire tiplerinden ve açık hava cadde mağazaları yer alacak. 

Proje kapsamında toplam 462 konut ve 53 ticari ünitenin yer alacağı ModernYaka'da bağımsız bölümler 1.3 milyon TL ila 5.5 milyon TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcılara sunulacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@