Ek Gelir Arayanlar Dikkat! Oturduğunuz Yerden Günde 100, Haftada 700 TL Kazanabilirsiniz!

Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenlerin aradığı haber burada. Evde kalem paketleyerek günlük 100 TL kazanabilirsiniz. Ayrıntılar haberimizin devamında.

Ek Gelir Arayanlar Dikkat! Oturduğunuz Yerden Günde 100, Haftada 700 TL Kazanabilirsiniz!

Son dönemde hayatın pahalılaşması nedeniyle işsiz olanlar, ev hanımları öğrenciler ve maaşı yetmeyen kişiler internet ortamında ek gelir kaynakları arıyor.

Ek gelir denilince akla bir yerde çalışmak geliyor ancak evden çalışarak para kazanmak mümkün. Evinizin konforunda paketleme işleri yaparak günlük 100 TL'ye varan gelir elde edebilir, aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

EVDE KALEM PAKETLEME İŞİ İLE GÜNDE 100, HAFTADA 700 TL EK GELİR

Evde kalem paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bu ek gelir azımsanacak türden de değil. Paketleme firmalarının vermiş olduğu direktiflere göre ve yine firmanın yolladığı malzemeler ile oturduğunuz yerden çalışabilirsiniz.

kalem paketleme işi

Evde kalem paketleme işi için anlaşmış olduğunuz firmadan yetkili bir kişi gelerek size işin nasıl yapılacağını gösterir. Ardından sipariş almaya başlar ve bu şekilde çalışmaya devam ederek günde 100 TL, haftada 700 TL ve ayda 3000 TL'ye varan ek gelir elde edebilirsiniz.

EVDE KALEM PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde kalem paketleme işi yapmak için çeşitli firmaların ilanlarına ya da internette bu firmaların vermiş olduğu ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Kalem paketleme işleminde kalemler parçalar halinde gönderilir ve dizden bunları birleştirmeniz istenir. Sizi ziyaret eden görevli bu konuda detaylı anlatımı yapacaktır.

k

EVDE KALEM PAKETLEYEREK NE KADAR KAZANIRIM?

Evde kalem paketleme işi oldukça basittir. Bu işten elde edeceğiniz kazanç kaç kutu paketlediğinize göre değişmektedir. Örneğin firmalar 100 kutu paketlemesi için 50 TL ücret belirlemiştir. Siz 200 ve daha fazla kutu kalem paketlediğinizde 100 TL ve üzerinde kazanç elde edebilirsiniz. Bu da yalnızca bu işten günlük 100, haftalık 700 ve aylık yaklaşık 3000 TL kazanmanızın önünü açacaktır.

Kalem paketleme işi hemen hemen her ilde yapılmaktadır.

SONRAKİ HABER