Ekim 2021 Opel Araba Kampanyaları! Faizsiz Kredi, Nakit İndirim ve Diğer Fırsatlar!

Türkiye'de yaygın olarak tercih edilen otomobil markalarından olan Opel'in Ekim ayı araba kampanyaları merak ediliyor. Opel, Ekim 2021 araba kampanyaları nelerdir? 

Finans 10.10.2021 - 00:28 10.10.2021 - 00:38 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil satın almak isteyecek olan vatandaşlar tercihlerini sıfır kilometre araçlardan yana kullanmak istediklerinde araba kampanyalarını mercek altına alıyorlar. Otomobil firmaları daha çok araç satabilmek için her ay değişen şartlarda araba kampanyaları düzenliyorlar. Bu kampanyalar ile müşterilere oldukça cazip imkanlar veriliyor. Bu avantajlı imkanları değerlendiren müşteriler kolay bir şekilde sıfır kilometre bir otomobil sahibi olabiliyorlar. 

Sıfıor kilometre otomobil satın almak isteyenlere Opel tarafından Ekim ayında da önemli fırsatlar sunuluyor. Opel'in yaptığı kampanya açıklamasına göre müşteriler kredi desteği, nakit indirim ve daha farklı imkanları değerlendirebiliyorlar. Peki Opel Ekim 2021 araba kampanyaları nelerdir? 

OPEL CORSA EKİM 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre 2021 model Opel Corsa sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere fiyat avantajı sağlanıyor. Bu otomobil 189.900 TL'den satışa çıkarıldı. Firmanın yaptığı kampanya açıklamasına göre bu kampanya şartları yalnızca stoklarla sınırlı olacak.

OPEL GRANDLAND X EKİM 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel'in çok tercih edilen araçlarından birisi olan Grandland X için da kampanya yapılıyor. Buna göre bu araçların fiyatları 379.900 TL'den başlıyor. Bu imkanı değerlendirmek isteyenlere bir hatırlatma yapan Opel, kampanyanın stoklarla sınırlı olacağını bildirdi. 

OPEL YENİ MOKKA EKİM 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel'in kampanya kapsamına soktuğu bir diğer otomobili Opel Yeni Mokka oldu. 2021 model Opel Yeni Mokka 369.900 TL'den satışa çıkarıldı. Bu fiyat avantajı Ekim ayı boyunca devam edecek. Firma tarafından yapılan bilgilendirmeye göre bu imkan da stoklarla sınırlı olacak. 

OPEL CROSSLAND EKİM 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Opel Crossland model araç 239.900 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Sınırlı stoklarla satılacak olan bu araçlar için Ekim ayı boyunca yoğun bir talep gösterilmesi bekleniyor.

OPEL INSIGNİA EKİM 2021 ARABA KAMPANYASI 

Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre 2021 model Opel Insignia 490.900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Bu araçlar için aynı zamanda faizsiz kredi de verilecek. Bu kapsamda müşteriler 75 Bin TL krediyi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak kullanabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@