Ekim Ayı Yurt Dışı İnşaat İş İlanları: İngiltere, Fransa, Rusya, Romanya, Uganda, Kuveyt, Tanzanya

Aralarında Rönesans İnşaat, Polat Yol, Yapı Merkezi ve Doğuş İnşaat 'ın da yer aldığı bazı şirketlerin yurt dışı inşaat iş ilanları duyuruları yayımladı. İngiltere ve Rusya iş ilanları Ekim 2021!

Emlak İş İlanları 05.10.2021 - 16:34 05.10.2021 - 16:34 Gülcan Özer

Yurt dışı inşaat iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan yeni ilanlarda pek çok dev firmanın başta Rusya ve Uganda olmak üzere yeni duyuruları ile inşaat sektörü personel alımı duyuruları yer aldı. 

Özellikle de Polat Yapı, Rönesans Holding ve Doğuş İnşaat tarafından yayımlanan iş ilanları pek çok kişi tarafından bekleniyordu. Yayımlanan ilanlara başvurular açılırken "yurt dışında çalışmak istiyorum, yaşamak istiyorum" diyen kişilere de büyük fırsat sunulmuş oldu. 

RÖNESANS HOLDİNG RUSYA İŞ İLANLARI EKİM 2021 YAYIMLANDI! 

Rönesans İnşaat tarafından merakla beklenen Rusya iş ilanları yayımlandı. Kariyer Net üzerinden yayımlanan iş ilanlarında 3 pozisyon içim alım yapılacağı duyurulurken iş başvurusu kabul edilen kişilerin çalışacakları ülke ise Rusya olarak yer aldı. 

rönesans-inşaat-ekim-ayı-ilanları

POLAT YOL YAPI İNŞ. A.Ş. TANZANYA, UGANDA VE KUVEYT İŞ İLANLARI YAYIMLANDI! 

Türkiye'nin en büyük inşaat şirketleri arasında yer alan Polat Yapı tarafından yayımlanan son iş ilanları ile Tanzanya, Uganda, Kuveyt gibi ülkeler başta olmak üzere farklı ülkeler için tam 15 pozisyona alım yapılacağı duyuruldu. Söz konusu pozisyonlar için Polat Yapı iş başvurusu Polat Yapı insan kaynakları ya da Kariyer Net internet sitesi üzerinden yapılabilecek. 

polat-yapı-ekim-ilanları

DOĞUŞ İNŞAAT YURT DIŞI İNŞAAT İŞ İLANLARI EKİM 2021! UKRAYNA İŞÇİ ALIMI BAŞVURUSU HANGİ POZİSYONLARDA VAR?

Son yıllarda özellikle de Ukrayna'da tamamladığı başarılı projeler ile adından söz ettiren Türk inşaat sektörünün en büyük markaları arasında yer alan Doğuş İnşaat Ekim ayına özel iş ilanları duyurularını yayımladı. İnşaat sektöründe kariyer planlaması yapan kişiler için Şirket Ukrayna ve İstanbul olmak üzere 12 açık pozisyonda iş başvurularını kabul etmeye devam ediyor. 

doğuş-inşaat-ukrayna-iş-başvurusu

İNGİLTERE, FRANSA, ETİYOPYA İNŞAAT SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI EKİM 2021 İLE YURT DIŞI KARİYER İMKANLARI NELER?

Yurt dışında çalışmak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunulurken Metropolitan Grup İnşaat ve Yapı Merkezi İnşaat tarafından yayımlanan ilanlarda ise Fransa ve İngiltere gibi ilanlarda kariyer yapma imkanı sunuldu. 

karışık-iş-ilanları

Yurt dışında çalışmak istiyorum diyen kişiler yayımlanan ilanlara söz konusu şirketlerin insan kaynakları siteleri üzerinden ya da Kariyer Net internet siteis üzerinden başvuru yapabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@