Ekim Ayına Özel İş Bankası Satılık Gayrimenkuller Az Önce Duyuruldu: 35 Bin Liraya 164 M2 Apartman Dairesi!

İş Bankası satılık daire, bağ, bahçe, arsa ve tarla ilanları hakkında Ekim ayına özel olarak beklenen güncellemeyi yayımladı. 35 bin liraya apartman dairesi, 25 bin liraya arsa, 30 bin liraya dükkan!

Emlak Haberleri 01.10.2021 - 17:25 01.10.2021 - 17:25 Gülcan Özer

Bankalardan satılık apartman dairesi, müstakil ev, arsa ve dükkan ilanları ucuz fiyatları ile dikkat çekerken İş Bankası Ekim ayına özel yeni ilanları yayımladı. Yayımlanan yeni ilanlar kapsamında en düşük konut fiyatı 35 bin lira, arsa fiyatı 25 bin lira ve dükkan fiyatı ise 30 bin lira olarak duyudu.

 İş Bankası satılık gayrimenkul ilanları her zaman olduğu gibi bankanın kendi internet sitesi üzerinden yayımlanırken İş Bankası'ndan satılık apartman dairesi ve konut almak isteyen kişiler başvurularını yine bu site üzerinden yapabilecekler. Ancak siteye giriş için gereken ilk şifre işleminde bankaya şahsen başvuruda bulunulması gerekiyor. 

İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI: 35 BİN LİRAYA EV SAHİBİ OLMA İMKANI! 

İş Bankasından satılık apartman dairesi almak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanyada bankanın mülkiyeti altında bulunan taşınmazlar piyasa fiyatının çok daha altında adeta sudan ucuz fiyatlarla satışa sunuluyor. Ekim ayına özel olarak yayımlanan  İş Bankası satılık gayrimenkul ilanları arasında yer alan 164 M2 daire için belirlenen 35 bin liralık fiyat buna en iyi örnek olarak gösteriliyor. Şanlıurfa Suruç ilçesinde yer alan apartman dairesi 35 bin liraya satılırken, Mardin Artuklu'da bulunan daire için ise 40 bin liralık başlagınç fiyatı talep ediliyor. 

iş-bankası-satılık-apartman-dairesi-ilanı

BANKADAN SATILIK UCUZ TARLA, ARSA İLANLARI! 

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere hitap eden birbirinden ucuz arsa ilanları ile dikkat çeken İş Bankası'ndan satılık arsa ilanları arasında en düşük fiyatlı ilan Yozgat Merkez Fakıbeyli sınırları içerisinde yer alan 2 bin 46 m2 büyüklüğe sahip olan arsa için talep edilen satış fiyatı 25 bin TL oldu. 

iş-bankası-satılık-arsa-ilanları

İŞ BANKASI SATILIK DÜKKAN İLANLARI! SON FIRSAT DÜKKANLAR SATIŞTA

İş Bankası satılık gayrimenkul ilanları arasında yer alan dükkan ilanları için ise en düşük fiyat 30 bin lira olarak belirlendi. Hatay Reyhanlı Gültepe Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 57 m2 dükkan için 30 bin lira talep ediliyor. 

iş-bankası-satılık-dükkan-ilanları

İŞ BANKASINDAN SATILIK EV, ARSA, DÜKKAN NASIL ALINIR?

İş Bankası tarafından satışa sunulan konut, işyeri ve arsa ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Linki tıkladığınız anda açılan sayfada ilanları görüntüleyebilir, ilanlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Verilen ilanlar için başvuru yapmak için ise kendinize en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek burada taşınmaza ilişkin başlangıç bedelinin yüzde 5'i oranında teminat parası yatırarak şifrenizi alabilirsiniz. Konutu satın almanız durumunda teminat tutarı konut fiyatından düşülürken satın almaktan vazgeçmeniz durumunda ise tarafınıza iade edilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@