1.000 TL İle Milyonlar Kazandıran Kripto Para Dogecoin'in Yükselişi Durdurulamıyor!

Kripto para piyasalarında büyük bir düşüş hareketi yaşanırken toparlanma hareketleri gelmeye başladı. Tüm kripto paralarda değer kaybı meydana gelirken Doge Coin bugün rekorlarına bir yeni rekor daha ekledi.

1.000 TL İle Milyonlar Kazandıran Kripto Para Dogecoin'in Yükselişi Durdurulamıyor!
Kripto para piyasaları büyük bir değer kaybı ile yatırımcılarına şok kayıplar yaşattı. Yüzde 10'dan fazla düşüş meydana gelen kripto para varlıklarında piyasalar alt üst oldu. ABD'de para aklama suçlaması yapılan kripto paraların güven kaybı nedeniyle gerçekleşen bu fiyat düşüşlerinin ardından bugün kripto para birimlerinde toparlanmaya yönelik işaretler geldi.

BİTCOİN TOPARLANMAYA BAŞLADI

Kripto para piyasasının öncüsü ve en çok işlem hacmine sahip para birimi olan Bitcoin'de bugün yüzde 2,1 oranında yükseliş meydana geldi Hafta sonunda Bitcoin verdiklerinin bir kısmını geri aldı. Son 7 gün içerisinde Bitcoin'in değer kaybı ise yüzde 5,7 oldu. Dün 52 bin dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin bugün 55 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı. Ancak Bitcoin'de halen kayıplar telafi edilemedi.

KRİPTO PARA PİYASALARINDA SON FİYATLAR

Kripto para piyasalarında işlem gören para birimleri arasında en yüksek işlem hacmine sahip ikinci para birimi olan Ethereum son 24 saat içerisinde yüzde 3,7 oranında değer kazandı. Son 1 yıl içerisinde 1.079 dolar değer kazanan Ethereum da değer kayıplarını henüz toparlayamadı. Ethereum şu anda 2.132 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Üçüncü en büyük işlem hacmine sahip kripto varlık Binance Coin ise bugün yüzde 4,57 oranında değer kazandı. Binance Coin şu anda 498,51 dolardan işlem görüyor.

DOGECOİN'DE ÇILGIN KAZANÇ!

Bir espri sonucu ortaya çıkan kripto varlık Dogecoin ise son dönemlerin en önemli yatırım aracı olmaya devam ediyor. Büyük bir işlem hacmine kavuşan Dogecoin şu anda çok büyük işlem hacmi olan beşinci kripto para biri oldu. Dün meydana gelen düşüş trendinin bile etkileyemediği dogecoin değerine değer katmaya devam ediyor. Son bir haftalık süreç içerisinde dogecoin değerini yüzde 405 katladı. Son 24 saat içerisinde ise Dogecoin fiyatını yüzde 27 arttırarak 0,3906 dolar seviyesine yükseldi. Dogecoin son bir yıllık süreçte değerini yüzde 18.123 oranında arttırdı. 1 yıl önce Dogecoin'e 1.000 TL yatıran bir yatırımcı şu anda parasını 18.123.000 TL'ye yükseltti.
Yorumlar (0)