1000 TL Pandemi Sosyal Destek Yardımı Başvuruları Sürüyor! 3.Faz ve 4.Faz Kurban Bayramı Öncesi E Devlet Başvuru Ekranı Linki!

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında Pandemi döneminde Aile ve Çalışma Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından dar gelirli ailelere 1000 TL sosyal destek parası ödemesi yapılmıştı.

1000 TL Pandemi Sosyal Destek Yardımı Başvuruları Sürüyor! 3.Faz ve 4.Faz Kurban Bayramı Öncesi E Devlet Başvuru Ekranı Linki!

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında Pandemi döneminde Aile ve Çalışma Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından dar gelirli ailelere 1000 TL sosyal destek parası ödemesi yapılmıştı. Toplamda 3 faz olarak dağıtılan yardımlardan milyonlarca kişi yararlanmış, pek çok aile bin lira yardım parası almaya hak kazanmıştı. Ramazan Bayramı öncesi dağıtılan bu yardımlardan ekonomide istenen toplanmanın henüz elde edilememiş olması nedeni ile 4.faz pandemi sosyal yardım başvuru ekranı üzerinden yine bin liralık yardım parası ödemesi yapılması bekleniyor. 1000 TL pandemi yardımı sosyal destek parası için TC kimlik numarasına göre başvuru tarihleri ve e devlet 1000 TL yardım başvurusu ekranı haberimizde..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi ile ihtiyaç sahibi ailelere pandemi yardımı olarak 1000 TL sosyal destek ödemesi dağıtılmıştı. Başlatılan ilk ödemelerde 1. faz olarak devletten düzenli yardım alan ihtiyaç sahibi ailelere para yardımı yapılmıştı. 2. faz 1000 TL sosyal yardım parası ödemeleri ise işsiz kalan, yevmiye ile çalışan kişiler başta olmak üzere dar gelirli ailelere dağıtılmıştı. 3. faz ödemesi ise ilk 2 fazda ödeme almayan ihtiyaç sahibi ailelere yapılacak. Korana virüs salgını nedeniyle gelir kaybı yaşayan, geçim sıkıntısı yaşayan aileler için başvurular kabul edilmeye başlanmıştı.  

E DEVLET PANDEMİ SOSYAL YARDIM BAŞVURU LİNKİ! 1000 TL YARDIM BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı üzerinden dağıtılan e devlet sosyal yardımlaşma başvurusu için BURAYI TIKLAYINIZ... Yukarıda yer alan linki tıkladığınız anda gelen yeni sayfada sizden adınız, soyadınız, en son elektrik, doğagaz, su faturanız kaç liraydı, eviniz kira mı, kaç lira kira ödüyorsunuz, işten çıktınız mı, çalışıyor musunuz, maaşınız ne kadar gibi pek çok geçim durumu kriteri hakkında bilgi istenecektir. Bunların hepsini eksiksiz olarak tam doldurun. 

Tüm bilgileri eksiksiz ve tam olarak doldurduktan sonra ekranı onaylayın. Başvurunuzun onaylanması halinde adınıza 1000 TL Pandemi yardımı başvuru esnasında belirttiğiniz banka hesabına yatırılacaktır. TC KİMLİK NUMARASINA GÖRE KİM NE ZAMAN PANDEMİ SOSYAL DESTEK BAŞVURUSU YAPACAK?Yoğunluk yaşanmaması adına pandemi sosyal destek parası başvurusu yapacak kişilerden kimlik numarasının son hanesine göre;Kimlik numarasının son rakamı 0 olan kişiler Pazartesi, Kimlik numarasının son rakamı 2 olan kişiler Salı, Kimlik numarasının son rakamı 4 olan kişiler Çarşamba, Kimlik numarasının son rakamı 6 olan kişiler Perşembe,Kimlik numarasının son rakamı 8 olan kişiler Cuma günü başvuru yapabilecek. Cumartesi ve Pazar günleri ise hiçbir sınırlama uygulanmaksızın herkes 1000 TL pandemi yardımı başvurusu yapabilecek. Emlak365.com


Yorumlar (0)