17 Günlük Tam Kapanmayı Paraya Çevirin! Karantinada Evde Para Kazanma Yolları İle Evden Yapılacak Sermayesiz İşler

Türkiye bugün saat 19:00 itibari ile 17 gün devam edecek tam kapanma dönemine giriş yapıyor. 17 gün boyunca devam edecek sokağa çıkma yasağını kazanç kapısına çevirmek isteyen, evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen kişilerde araştırmalara başladı. Karantinada evde para kazanmak isteyen kişiler için evde yapılabilecek sermayesiz işler, kadınlar için evde yapılacak işler, erkeklerin evde yapacağı işler, yaratıcı işler ve para kazandıran iş fikirleri nelerdir?

17 Günlük Tam Kapanmayı Paraya Çevirin! Karantinada Evde Para Kazanma Yolları İle Evden Yapılacak Sermayesiz İşler

Pandemi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de olumsuzlukların yaşanmasına neden olurken süreçte vatandaşlar da ekonomik olarak zorlanıyorlar. Özellikle de getirilen zorunlu kısıtlama kararları nedeni ile gelir kaybına uğrayan, işyeri kapatılan, işten çıkarılan ya da zorunlu olarak ücretsiz izne ayrılan kişiler ile artan harcamalar nedeni ile maddi sıkıntıya girenlerin sayısı artıyor. 

Hem artan harcamaları karşılamak hem de 17 gün boyunca evde oturarak sıkılmak istemeyen kişiler bir yandan da evden yapabilecekleri iş fikirlerini araştırmaya devam ediyorlar. Evde ek iş yaparak para kazanmak koronavirüs salgını nedeni ile daha da popüler hale gelirken işverenlerde artık evlere ek ilanları yayımlayarak daha düşük maliyetlerle üretim yaptırmayı tercih ediyor. 

ERKEKLERİN EVDE YAPACAĞI İŞLER! 

Erkekler için evde ek iş imkanları son derece geniş seçenekler sunarken evde mandal montajı, paketleme işleri, makale yazarlığı, blog yazarlığı, sosyal medya yöneticiliği, sosyal medya yöneticiliği, internetten online ders ve ek ders vermek bunlardan bazıları olarak öne çıkıyor. 

EV HANIMLARI EVDE NE İŞ YAPABİLİR, KADINLAR İÇİN EVDE YAPILACAK İŞLER NELERDİR?

Kadınların evde yapabileceği ek iş imkanları son derece fazla olup yukarıda yer alan erkeklerin yapabileceği işlere ek olarak evde kına paketleme işi, boncuk işleme, iplik temizleme, parça başı ütü işi, patik örme, iğne oyası işleri, dantel, evde mantı, yaprak sarması, su böreği yapıp satmak bunlardan bazıları olarak öne çıkmaktadır. 

EVDEN SATIŞ VE PAZARLAMA YAPMAK, ONLİNE ÇEVRİMİÇİ MÜŞTERİ DANIŞMANLIĞI TEMSİLCİSİ HOME OFFİCE HİZMETİ VERMEK 

Pandemi nedeni ile firmaların internet üzerinden vermiş oldukları hizmetler artarken gerek online alışveriş siteleri gerekse de kargo şirketleri ve bankaların çağrı merkezlerine yoğun personel alımı yapılıyor. Tam zamanlı online müşteri temsicisi iş ilanları yanı sıra yarı zamanlı ve part time iş ilanları yoğun bir şekilde veriliyor. 

EVDE MAKALE YAZARAK NASIL PARA KAZANILIR?

Evden herkesin yaparak kazanabileceği en basit iş ilanları arasında makele yazarlığı yer almaktadır. Bu işe ayıracağınız zamanla doğru orantılı olarak aylık 4 bin liraya kadar para kazanabileğiniz makale yazarlığı için aynı zamanda kitap özeti yazarak para kazanmak, dergilere yazı yazarak para kazanma ve blog yazarlığı yaparak para kazanmak gibi farklı iş seçenekleri de sunulmaktadır. 

EVDE PAKETLEME İŞİ YAPARAK PARA KAZANMA! EVDE KÜRDAN PAKETLEME, BALON PAKETLEME, KINA PAKETLEME, BONCUK PAKETLEME VE MUM PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evden paketleme işleri için en çok tercih edilen işlerin başında hiç kuşkusuz kına paketleme işi yer alırken yine kürdan, düğme, balon, boncuk ve mum paketleme işleri de sık sık şirketler tarafından verilmektedir. Yapımı son derece kolay olan bu iş yönteminde şirketler evlere ürünleri teslim etmekte, daha sonra belirlenen gün sonunda yine evden paketlenmiş işleri teslim almakta, parça başı ödeme işi alırken yapılmaktadır.

Yorumlar (0)