1991, 1997 ve 1999 Model Belediye Hizmet Araçları 2.500 TL'den Satışa Çıkarıldı

Karasu Belediye Başkanlığı eski model belediye araçlarının satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Belediye Başkanlığı'nın satışa çıkardığı araçlar 2 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışta.

1991, 1997 ve 1999 Model Belediye Hizmet Araçları 2.500 TL'den Satışa Çıkarıldı
Karasu Belediye Başkanlığı 1991 modelden başlamak üzere eski model araçları satacağını ilan etti. 14 adet belediye aracı satacak olan belediye başkanlığı bunun yanında 2 adette iş makinesi satışı gerçekleştirecek. Söz konusu araç satışlarının tüm ayrıntıları ve fiyat listesi sizlerle.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI İKİNCİ EL ARAÇLARINI SATIYOR

Yayımlanan araç satış duyurusunda, hangi model araçların satılacağı bu araçlar için ne kadar ücret talep edildiği ve araçların marka model bilgileri tablo halinde paylaşıldı. Emlak365.com olarak bizlerde araçlara dair belediyenin yayımladığı tabloyu aşağıda aktardık.

Karasu Belediye Başkanlığı'nın Satış İlanı 

Belediye başkanlığı duyurusunda satılacak araçların belediye hizmetlerinde kullanıldığını bildirdi. İlan edilen tabloda belirtilen 14 adet araç ve 2 adet iş makinesinin satışı yapılacak. Aşağıda marka, tip, model, motor, şasi no, Muhammen Bedeli (KDV Hariç) ve % 3 Geçici Teminat bedeli Fen İşleri Müdürlüğünce tespit edilen 14 araç ve 2 adet iş makinası satışı için; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.maddesine göre açık arttırma usulü ile gerçekleştirilecektir.

İHALE TARİHİ

Karasu Belediyesi, belediye hizmetlerinde kullanılan araçların satışlarının 04.05.2021 tarihinde yapılacağını ihale saatinin ise 14.00 olduğunu duyurdu. İhale işlemleri belediye hizmet binasında yer alan meclis salonunda tamamlanacak.

ARAÇ SATIŞ TABLOSUYukarıda yer alan tablo Karasu Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olup Basın İlan Kurumu - Resmi İlan Portalı üzerinden kamuoyu ile paylaşıldı. Emlak365.com olarak bizlerde tabloyu Basın İlan Kurumu'nun web sitesinden paylaştık.

GEÇİCİ BAŞVURU ÜCRETİ TUTARLARI

Tabloda yer alan muhammen bedeller üzerinden geçici teminat bedeli ödenecek. İhaleye katılacak olan başvurularını yaparken aracın muhammen bedelinin yüzde 3'ü oranında geçici teminat bedeli ödeyip başvurularını makbuzun kuruma teslimi ile yapacaklar. Örneğin muhammen bedeli 2.000 TL olan bir araç için 60 TL geçici teminat bedeli ödenecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Geçici teminat bedelinin ödenmesi ve kurumun ihale başvurusu için talep ettiği evrakların derlenmesi için ilk işlem olarak belediyeden ihale şartnamesi alınacak. Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Emlak ve İstimlak Şefliğinden alınabilecek şartname kapsamında başvurular yapılacak. Belediye başkanlığı satış duyurusunda yaptığı açıklamasında ayrıca "İhale ile ilgili her türlü vergi, resim, harçlar alıcıya ait olacaktır." uyarısında bulundu.
Yorumlar (0)