2009, 2010, 1013 Model Kamu Araçları 40.000 TL'den Satılıyor! İşte Son Başvuru Tarihi

Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile kendisine ait olan bazı araçların satacağını duyurdu. 1998 yılından 2013 yılına kadar üretilmiş farklı marka ve model araçlar 40 bin TL'den satışa çıkarıldı.

2009, 2010, 1013 Model Kamu Araçları 40.000 TL'den Satılıyor! İşte Son Başvuru Tarihi
Farklı il ve ilçelerde yer alan devlet kurumlarının araç satış ilanlarını düzenli olarak aktarıyoruz. Bu alanda yayımlanan son duyuru Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden geldi. Kurum sitesinden yayımladığı duyuru ile hem binek otomobil hemde iş, arazi araçlarını satacağını ilan etti.

Kurum tarafından yayımlanan duyuruda yer alan araçlar, bu araçlar için belirlenen satış fiyatları ve bu araçlardan almak isteyenlerin neler yapması gerektiğine dair bilinmesi gerekenler emlak365.com aracılığıyla sizlerle.

KENDİ ARABASINI ALMAK İSTEYENLERE DEVLET ARAÇLARI SATIŞTA

Devlet kurumları tarafından yayımlanan satılan araçlar vatandaşlara fiyat avantajı sağlayabiliyor. Bilindiği üzere devlet kurumları araç satışlarını ihale ile yapıyorlar. İhale süreci ve ekonomik dönem etkileriyle ihalelere katılımlar az veya çok olabilir.

İhalelere katılımların az olduğu dönemlerde ise satış fiyatları ilk açıklanan muhammen fiyatlara çok yakın oluyor. Bu kapsamda vatandaşlar çok uygun fiyatlara kendi arabalarını almış oluyorlar. İhaleye katılmak için ise önceden başvuru yapılması isteniyor.

İHALELERE NASIL KATILIRIM?

İhalelere katılmak için vatandaşlar öncelikle kurumun web sitesinden yada Resmi İlan Portalı (ilan gov.tr) adresinden söz konusu duyurulara ulaşması gerekiyor. Satılık resmi araç ihale duyurularına ulaşan vatandaşlar daha sonra duyuruda yer alan ihale tarihine kadar başvurularını yapacaklar.

Başvuru işlemleri kurumlara gidilerek bizzat yada kurumların şartnamede yer alan evrakların derlenip posta yoluyla gönderilmesi şeklinde yapılır. Ancak ihale şartnamesinin kurumdan alınması gerektiğinden başvurular genellikle şahsen yapılır.

Başvuru işlemleri aşağıda örneği olan satış tablosunda yer alan geçici teminat bedelinin ödenmesi ve makbuzunun diğer talep edilen ihale başvuru evrakları ile kuruma teslimi şeklinde tamamlanır. İhale başvurularından önce kurumların ilan ettiği adreslerden araçlar görülebilir.

GÜNCEL SATIŞ İLANI VE MUHAMMEN BEDEL TABLOSU

Emlak365.com olarak bizlerde güncel satış ilanlarına çok kısa süre önce eklenen yeni bir duyuruyu sizlerle paylaşıyoruz. Mülkiyeti kendisine ait olan araçları satacağını ilan eden Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün duyurusunun detayları şu şekilde;

İlan Edilen Satış TablosuYukarıda yer alan tabloda araçların tamirle kullanılabileceği bildirildi. Bun yanında kurum araçların hangi fiyatlarla satılacağını ve ne kadar teminat bedeli ile başvuru yapılacağı yer alıyor.

İHALE SON BAŞVURU TARİHİ

Edirne Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tabloda yer alan araçların satışlarının 21 Nisan'da düzenlenecek ihale tamamlanacağını duyurdu. Başvurular ihale tarihinden önce yapılacak.
Yorumlar (0)