2012 Model Araç 35 Bin TL'ye Ziraat Bankası'ndan Satılık

Ziraat Bankası kendisine ait olan 2012 model aracın satışı yapacağını duyurdu. Halen devam eden satış için açık artırmaya çıkan banka araç için ilk teklif fiyatını 35 bin TL olarak belirledi.

2012 Model Araç 35 Bin TL'ye Ziraat Bankası'ndan Satılık
Ziraat Bankası'nın araç satış duyurularını düzenli olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Bankanın kendisine ait olan araçlara dair yayımladığı ilanları her hafta başında aktarıyoruz. Bu haberimizde de bankanın mart ayının son haftasında gerçekleştireceği satışa dair detayları derledik.

Bir araç satışı için ilana çıkan Ziraat Bankası, muhammen bedel üzerinden ilk teklifi bekliyor. Aracın özellikleri ve satış için başvuru işlemleri sizlerle.

ZİRAAT BANKASI'NDAN ARAÇ SATIŞ İLANI

Ziraat Bankası kendisine ait olan araçların satışları için kısa aralıklarla duyurular yayımlar. Daha önceki satış ilanlarını geri çeken banka yeni duyurular yayımlar. Araçların satılmadı durumunda ilanları yayımdan kaldıran Ziraat Bankası daha sonra mülkiyeti kendisine araçlar için satış kararı alındığında resmi sitesinden duyurur.

22 Mart tarihinden itibaren satışı yapılacak araçlar için yeni listeyi yayımlayan Ziraat Bankası tek bir araç için ilan yayımladı. Halen ilk teklifin beklendiği aracın özellikleri şöyle;

Araç Özellikleri

Ziraat Bankası satışa çıkarılan aracın 2012 model olduğunu duyurdu. Ford marka ve Transit Connect Model araç için banka 35 bin TL muhammen bedel belirledi. Araç için başvuruda bulunacaklar bu fiyat üzerinden tekliflerini sunacaklar. Beyaz renki Ford marka aracın kilometresi ise 419 bin olarak ilan edildi. Araca dair bankanın yayımladığı özellikler görsel olarak sizlerle.

Ziraat Bankası DuyurusuSatış Detayları ve İlk Teklif FiyatıBAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Ziraat Bankası'ndan satışa çıkarılan yukarıda ki araç için veya herhangi başka bir araç için banka şubelerinden ihaleye katılabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar internet bankacılığı üzerinden ihaleye başvuruda bulunabilir ve yine internet bankacılığı hizmetleri ile ihaleye dahil olabilirler.

GÜNCEL ARAÇ SATIŞ LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN

Ziraat Bankası'nın güncel araç satış listesine ulaşmak için bankanın web sitesini ziyaret etmelisiniz. Bankanın gayrimenkul satışı yaptığı sitesinde satılık araçlara dair listeler de görüntülenebilir.
Yorumlar (0)