2021 Yılı Zam ve Tazminat Kararnamesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İmzasıyla Yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı Kararları kapsamında 2021 yılında devlet memurlarına uygulanacak zam ve tazminatlara ilişkin kararname yayımlandı.

2021 Yılı Zam ve Tazminat Kararnamesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İmzasıyla Yayımlandı
Cumhurbaşkanlığı Kararları kapsamında 2021 yılı devlet memurlarına ödenecek zam ve tazminat kararnameleri yayımlandı. Söz konusu kararname ile ilgili karar ve eki cetvellerinin 2021 yılında da ödenmesine devam edilecek. Resmi Gazete'de yer alan kararın ayrıntıları.

ZAM VE TAZMİNAT KARARLARI YAYIMLANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla alınan ve "Devlet Memurlarına Ödenecek Zam ve Tazminatlara İlişkin Kararda Değişiklik Yapılması ve Aynı Kararın 2021 Yılında da Uygulanmasına Dair Kararın Yürürlüğe Konulması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3809)" adıyla duyurulan kararda, ekli kararın 2021 yılında da uygulanmasına karar verildiği duyuruldu.

10 Nisan 2021 Tarihli ve 31450 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan karara ilişkin madde.İlgili Kararda: "Ekli Devlet Memurlarına Ödenecek Zam ve Tazminatlara İlişkin Kararda Değişiklik Yapılması ve Aynı Kararın 2021 yılında da Uygulanmasına Dair Karar'ın yürürlüğe konulmasında 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 152 nci maddesi gereğince karar verilmiştir" maddesi yer aldı.

ZAM VE TAZMİNATLARA DAİR KARARIN EKİ

Yayımlanan Resmi Gazete kararında yer alan ekli maddeler ve ekli maddeler ile düzenlemeye konulan değişiklikler.10 Nisan tarihli Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanlığı Kararları ile yayımlanan kararlar, yayımlandığı tarihten itibaren yürürlüğe girdi.
Yorumlar (0)