2021 Yılının Rekoru Kırıldı, Faizler Alev Aldı! 32 Günlük Vadeli Hesaba Hangi Banka Ne Kadar Faiz Veriyor

Bankaların mevduat faiz oranları yükselişini sürdürürken 2021 yılının en yüksek faiz oranı müjdesi geldi. Bankada parası olanlar dikkat! 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı yükseldi! Peki, en yüksek faiz veren banka hangisi, en yüksek mevduat faizi ne kadar, 100.000 TL 32 günlük ne kadar faiz getirir, 32 günlük en yüksek faiz ne kadar, Ziraat Bankası, Vakıfbank vadeli hesap mevduat faiz oranları yüzde kaç?

2021 Yılının Rekoru Kırıldı, Faizler Alev Aldı! 32 Günlük Vadeli Hesaba Hangi Banka Ne Kadar Faiz Veriyor

32 günlük en yüksek faiz veren banka yine el değiştirdi. Enflasyon rakamları ve dolar kurunda yaşanan yükselişin ardından Merkez Bankası tarafından atılan adımlar ve uygulamaya geçilen parasal sıkılaşma politikası ile bankaların vadeli mevduat faiz oranları yükselmeye başlamıştı. 

Süreçte yaşanan yükselişin ardından 2021 yılnını en yüksek rakamı görüldü. Enpara cep şubesi üzerinden vadeli mevduat hesabı açan kişilere yüzde 19.10 seviyesine ek olarak +1.50 faiz oranı ile yüzde 20.60 seviyesi ile 2021 yılının rekoru kırılmış oldu. 

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA HANGİSİ HAZİRAN 2021?

Enpara tarafından yapılan faiz güncellemesi sonrasında en yüksek mevduat faiz oranları listesi de değişmiş oldu. Yapılan güncelleme sonrasında en yüksek faiz veren banka Enpara olurken en yüksek vadeli mevduat hesabı faiz oranı ise yüzde 20.60 seviyesine yükselmiş oldu. 

BANKALARIN VADELİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ HAZİRAN 2021!

Bankaların vadeli mevduat hesabı faiz oranları her gün güncellenmeye devam ederken yapılan değişimler ile vadeli mevduat hesabı açan kişilerin elde edecekleri gelirler de değişti. En yüksek faiz oranı yüzde 20,60 seviyesine ulaşırken en yüksek faiz veren banka Enpara oldu. 

ZİRAAT BAKASI VADELİ HESAP VE VAKIFBANK MEVDUAT FAİZ ORANLARI HAZİRAN 2021 LİSTESİ 

Kamu bankaları üzerinden vadeli mevduat hesabı açmak isteyen kişilere en yüksek faizi Vakıfbank verirken Vakıfbank Arı hesabı vadeli mevduat faiz oranı yüzde 18 olarak uygulanırken Ziraat Bankası vadeli hesap faizi ise yüzde 17 olarak uygulanıyor. 

Yorumlar (0)