22 Bin TL, 39 Bin TL, 44 Bin TL'ye Satılık Resmi 2. El Arabalar

Kamu kurum ve kuruluşları resmi araçları satışa çıkardılar. İkinci el resmi araçlar 22 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla ilana çıkarılırken bu araçlardan almak isteyenlerin neler yapması gerektiğini aktarıyoruz.

22 Bin TL, 39 Bin TL, 44 Bin TL'ye Satılık Resmi 2. El Arabalar
Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları duyurular ile kendilerine ait olan, artık kullanılmayan ikinci el resmi araçların satışlarının yapılacağını duyurdular. Emlak365.com olarak Nisan 2021 listesini sizler için derledik. Faklı il ve ilçelerde bulunan kamu kurumlarının satışa çıkardığı duyurular.

KAMU KURUMLARININ SATILIK İKİNCİ EL ARAÇ İLANLARI

Kamu kurumları ekonomik ömrünü doldurmuş, bozuk durumda olan, çalışır durumda olup kullanılmayan ikinci el araçları ihale ile satarlar. Bu satışlar için vatandaşlar başvuruda bulunurken daha sonra ihale sürecine dahil olurlar. İhaleler kapsamında en yüksek teklifi verenler ise araçları almaya hak kazanır.

Nisan 2021 döneminde elinde ikinci el araç olduğunu ve bu araçları satacağını ilan eden 5 kurum bulunuyor. Önümüzdeki günlerde ihale düzenleyecek olan bu kurumların duyurularını ve ihalelere başvuru işlemlerini adım adım aktarıyoruz.

GÜNCEL SATIŞ İLANLARI

Mart ayının son günlerinde veya Nisan ayının ilk günlerinde yayımladıkları duyurular ile araç satışı yapacağını ilan eden kurumlar şunlar,SATIŞI YAPILACAK OLAN ARAÇLAR 

Gaziantep Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 adet araç satış ihalesi yapacak.

İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 3 adet resmi araç satış ihalesi yapacak. Otomobil satışı olacak.

Malatya Yeşilyurt Belediyesine ait 9 adet araç satışa sunuldu. İş aracı, tarım aracı ve diğer araçlar.

İstanbul Ümraniye Belediyesine ait ekonomik ömrünü tamamlamış araç ve iş makineleri satılacaktır.

Giresun Espiye Belediyesi ihaleyle 3 adet aracın satışını yapacaktır. Otomobil ve farklı araçlar.

KURUM KURUM SATIŞ FİAYATLARI

Yukarıda listede yer alan ve araç satışları fiyatları açıklayan kurumların, yayımladıkları tabloları tek tek paylaşıyoruz. Tabloda araçların marka ve model bilgilerinin dışında satış rakamlarına ilişkin de detaylar yer aldı.

Gaziantep Şehitkamil SYDVİstanbul Çalışma ve İş KurumuMalatya Yeşilyurt BelediyesiGiresun Espiye BelediyesiİHALELERE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yukarıda yer alan ihalelere başvuruda bulunmak yada araçları görmek için kurumlara gitmek gerekiyor. İlanı yayımlayan kurumu arayarak yada resmi sitesinden satışa dair bilgi alınabilir. Araçları gören ve beğenenler ise başvurularını ilanı yayımlayan kuruma yapacaklar.

Kurumların talep ettiği başvuru ücretini ödeyecek olan vatandaşlar ihale başvuru evraklarını teslim edecekler. Daha sonra ise ihalelere katılıp araçları almak için teklif sunacaklar.
Yorumlar (0)