28 Mart 2021 Pazar Dolar, Altın, Euro ve Gümüş Fiyatları Canlı Takip Ekranı

Finans piyasalarında 28 Mart 2021 Pazar gününün fiyatları merak ediliyor. Altın, dolar, euro ve gümüş ne kadar oldu? Altın ve döviz piyasaları canlı takip ekranı...

28 Mart 2021 Pazar Dolar, Altın, Euro ve Gümüş Fiyatları Canlı Takip Ekranı
Finans piyasalarında 28 Mart 2021 Pazar gününün fiyatları araştırılıyor. Yatırım yapanlar veya yatırım yapmak isteyenler son fiyat değişimlerini öğrenmek istiyorlar. Son dönemlerdeki fiyat hareketleri oldukça sert bir şekle bürünürken Türk lirası aleyhine bir görünüm olması yatırım araçlarına olan ilgiyi daha da arttırdı.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Altın piyasaları en çok merak edilen piyasaların başında geliyor. Ons altın şu anda 1.732 dolardan işlem görüyor. Analistler ons altında yükseliş hareketi üzerinde hemfikir olsalar da hızlı bir yükselişin bugün de gerçekleşmediği görülüyor. Gram altında ise dolar kuruna bağlı olarak güçlü görünüm devam ediyor. Şu anda gram altın Kapalıçarşı altın piyasasında 450 TL'den satılıyor.

DOLAR KAÇ TL OLDU?

Dolar kurunda da ciddi bir hareketlenme devam ediyor. Merkez Bankası odaklı değişimlerin piyasalardaki güven algısında meydana getirdiği değişimlerle fiyatlanan dolar kuru 8,08 TL'den işlem görüyor. Akşam saatlerinde Asya piyasalarının işleme açılmasıyla Türk lirasının yeni haftada ne yönde hareket edeceği netlik kazanacak.

GÜNCEL EURO KURU KAÇ TL?

Euro kurunda da Türk lirası aleyhine görünüm sürüyor. Şu anda euro kuru 9,56 TL'ten fiyatlanıyor. Türk lirasının dolar karşısındaki yeni haftadaki performansı euro için de geçerli olacak. Türk lirası güç kazanırsa kurda gerilemeler bekleniyor. Ancak tam tersi durumda ise farklı bir senaryo devreye girecek.

GÜMÜŞ FİYATLARI SON DAKİKA

Gümüş piyasasında da dirençli bir görüntü hakim olmaya devam ediyor. Gram Gümüş 6,53 TL'den işlem görüyor. Ons gümüş ise 25,06 dolardan işlem görmeyi sürdürüyor.

Piyasalar gerçek yönünü belirlemek için Türkiye'de Pazartesi gününü bekliyorlar. Pazartesi günü önemli ekonomik gelişmelere göre fiyatlamalarda değişim yaşanacak. Bu değişimin yönü konusunda analistler farklı düşünceler ifade etmeye devam ediyorlar.

Emlak365.com
Yorumlar (0)