3 Yıllık Söz Veren Emeklilere İş Bankası'ndan 1000 TL Peşin Ödeme

Emeklilere promosyon ödemeleri 2021 yılında da devam ediyor. Sözleşmeleri yeni tamamlanan emekliler en avantajlı promosyon ödemesi yapan bankaları araştırıyorlar.

3 Yıllık Söz Veren Emeklilere İş Bankası'ndan 1000 TL Peşin Ödeme
Emeklilere promosyon ödemeleri 2021 yılında da devam ediyor. Sözleşmeleri yeni tamamlanan emekliler en avantajlı promosyon ödemesi yapan bankaları araştırıyorlar. Bu dönemde çok sayıda banka kendisine özgü promosyon kampanyalarını ilan ederken bu kampanyalardan en dikkat çekici olanlardan bir tanesi de İş Bankası'ndan.

İş Bankası emekli maaş müşterisi olacaklara 2021 itibariyle 1000 TL'ye kadar ödeme yapıyor. Bankanın sağladığı standart ve ek promosyon tutarları ile diğer avantajlar.

İŞ BANKASI'NDAN 1000 TL PROMOSYON

İş Bankası emekli müşterilerinin maaşlarını kendi bünyesine taşımaları durumunda promosyon ödemesi yapıyor. Yapılan ödeme tutarlarını yenileyen İş Bankası, müşterilerine yapılan ödemenin dışında ayrıca bankacılık alanında da ek olanaklar sunuyor. 2021 yılının Mart ayında geçerli promosyon ödemeleri ise en az 750 TL en fazla ise 1000 TL olarak ödeniyor.

İş Bankası'ndan emekli promosyonu alabilmek için ise müşterilerin taahhüt vermeleri gerekiyor. Banka şubelerine gidecek olan emekliler, maaşlarını 3 yıl boyunca İş Bankası üzerinden alacaklarını taahhüt ediyorlar. Banka bu 3 yıllık sürecinin tamamı için promosyon ödemelerini tek seferde ve peşin ödüyor.Promosyon Tutarı Maaşa Göre Ödenecek

İş Bankası tarafından uygulanan promosyon ödemeleri maaşlara göre ödenecek. Ödemeler 1500 TL'den az olan maaşlar için en alt limitten yapılacak. Maaşı 2500 TL'den daha yukarıda olanlar için sağlanan promosyon tutarı ise en üst düzeyden olacak. İşte bankanın ilan ettiği promosyon tablosu.

"2020/2023 dönemi için Promosyon tutarı, ödemelerine aracılık edilen tüm emekli maaşlarının 1 aya karşılık gelen tutarı (varsa haciz ve nafaka kesintisi düşülerek) üzerinden hesaplanır ve 3 yıllığına peşin olarak; 1.500 TL’den düşük (1.500 TL hariç) maaşlar için 750 TL, 1.500 - 2.500 TL arası (2.500 TL hariç) maaşlar için 875 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 1.000 TL ödeme yapılır."

MAAŞ PROMOSYONU DIŞINDA EK OLANAKLAR

İş Bankası emekli maaşını kendi bünyesinden alan müşterilerine promosyon ödemelerinin dışında diğer bankacılık işlemlerinde de kolaylık sağlıyor. Öyle ki banka emekli müşterilerinin EFT, Havale gibi işlemlerinden ücret almıyor.  Bunun dışında emekliler Maximum Kart ve ek kartları için yıllık ücret ödemezler.

Kredi kullanımlarında da ek olanaklar sağlayacağını ilan İş Bankası, ev alacak olan emeklilere avantajlı faiz oranlarıyla konut kredisi, nakit ihtiyacı olan emekli maaş müşterilerine ise ihtiyaç kredisi sağladığını ilan etti.
Yorumlar (0)