32 Günlük Faiz Oranları 10 Bin TL Vadeli Mevduat Aylık Kazanç Tablosu

32 günlük vadeli mevduat faiz oranları yüzde kaç? En yüksek vadeli mevduat faiz oranı hangi bankada? 10.

32 Günlük Faiz Oranları 10 Bin TL Vadeli Mevduat Aylık Kazanç Tablosu

32 günlük vadeli mevduat faiz oranları yüzde kaç? En yüksek vadeli mevduat faiz oranı hangi bankada? 10.000 TL yatırım için en yüksek oranı veren bankalar hangiler? Banka banka tüm vadeli mevduat hesabı 32 günlük faizleri ile 10.000 TL için faiz kazanç tablolarını hesapladık.

Kazançlarını değerlendirmek ve birikimlerinin artmasını isteyen vatandaşlar çeşilti yatırım araçlarına yöneliyorlar. TCMB'nin üst üste faiz hamlesinin ardından vatandaşların tercih ettiği yatırım araçlarından birisi de vadeli mevduat hesapları oldu. 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT FAİZ ORANLARIBankaların vadeli mevduat hesplarına birikimlerini yatıran vatandaşlar belli bir faiz oranı ve belli süre için bu birikimlerini değerlendiriyorlar. Her banka müşterilerine ayrı ayrı faiz oranlarıyla kazanç sunarken faiz oranlarında ise bankalar arasında yarış başladı. Özel bankalar en yüksek faiz oranını sunarak müşterilerin kendilerini tercih etmeleri sağlamaya çalışıyorlar. Devlet bankaları da özle bankaların oranlarına çok yakın seviyede 32 günlük faiz veriyorlar. Emlak365.com olarak bizlerde bankaların bu faiz oranlarnı kazanç tablolarını derledik. Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'ın 32 Günlük FaizleriHalkbank son güncellemesi ile en yüksek vadeli mevduat faiz oranına sahip devlet bankası oldu. Halkbank'ın günceli 32 günlük faiz oranı yüzde 15.25 seviyesinde. Devlet bankarında ikinci sırada yüzde 15.00 faiz oranı sağlayan Vakıfbank bulunuyor. Ziraat Bankası'nın sağladığı vadeli mevduat faizi ise yüzde 14.50. 

Özel Bankaların 32 Günlük Faizleri32 günlük vadeli mevduat faiz oranlarında en yüksek oran yüzde 16.50 seviyesinde. Bu faiz oranıyla kazanç sağlayan bankalar ise Burgan Bank ile Fibabanka. Listede yer alan diğer bankalar ise yüzde 16.00 faizle İNG Bank, CEPTETEB, Odeabank, Alternatif Bank, Emlak365.com


Yorumlar (0)