32 Günlük Mevduat Hesabında Kazanç Oranları Arttı! Ziraat, TEB, İNG, İş Bankası Faizleri

Vadeli mevduat hesabında faiz oranları arttı. Çok sayıda banka yeni hafta öncesinde vadeli mevduat faiz oranlarını yükseltti.

32 Günlük Mevduat Hesabında Kazanç Oranları Arttı! Ziraat, TEB, İNG, İş Bankası Faizleri
Vadeli mevduat hesabında faiz oranları arttı. Çok sayıda banka yeni hafta öncesinde vadeli mevduat faiz oranlarını yükseltti. Bankada birikimi olanlar için bankaların son oranları ve 32 kazanç tabloları.

Aralık kalan bölümünde birikimini, parasını bankaların vadeli mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyenler için oranlar güncellendi. En yüksek vadeli mevduat faiz oranına sahip olan banka, devlet bankalarının 32 günlük vadeli mevduat faiz oranları gelirleri, özel bankalar arasında en yüksek faiz oranına sahip olan bankalar. İşte banka banka vadeli mevduat hesabı 32 günlük faiz oranları.

EN YÜKSEK VADELİ MEVDUAT ORANIYLA KAZANÇ SAĞLAYAN BANKA

Vadeli mevduat faiz oranlarında en yüksek faiz oranı yüzde 17.00 oldu. İki banka müşterilerinin birikimlerini yüzde 17.00 faiz oranıyla değerlendirdiklerini duyurdular. Fibabanka ile Turkish Bank tarafından yapılan açıklamada parası olup bu parasını 32 günlük vadeli mevduat hesabında değerlendirecek bankaların tanışma hesabı ile yüksek kazanç elde edecekler.

* Yüzde 17.00 faiz oranıyla Fibabanka veya Turkish Bank üzerinden 10.000 TL parasını 32 günlük faize yatıran bir müşteri, 32 gün sonunda 142 TL net kazanç elde eder.

DEVLET BANKALARININ VADELİ MEVDUAT FAİZ ORANLARI

Devlet bankaları üzerinden birikimlerini değerlendirmek isteyenler için sunulan faiz oranlarında Halkbank ve Vakıfbank sundukları faiz oranlarıyla dikkat çekiyorlar. Ziraat Bankası ise diğer iki bankaya göre daha düşük bir oranda getiri sağlıyor.

Halkbank 32 günlük vadeli mevduat faiz oranı yüzde 15.75 - 10.000 TL için 32 günlük kazanç tutarı 131 TL

Vakıfbank 32 günlük vadeli mevduat faiz oranı yüzde 15.75 - 10.000 TL için 32 günlük kazanç tutarı 131 TL

Ziraat Bankası 32 günlük vadeli mevduat faiz oranı yüzde 14.50 - 10.000 TL için 32 günlük kazanç tutarı 121 TL

DİĞER BANKALARIN GETİRİ KAZANÇ TUTARI

Devlet bankaları ile en yüksek faiz oranına sahip iki bankanın dışında 32 günlük vadeli mevduat faiz oranları listesi şu şekilde:

Emlak365.com
Yorumlar (0)