36 Ay Vadeli Halkbank Destek Kredisi! 0.37 Faiz Fırsatıyla

Halkbank Esnaf Destek Kredisi paketi için başvurular devam ediyor.

36 Ay Vadeli Halkbank Destek Kredisi! 0.37 Faiz Fırsatıyla

Halkbank Esnaf Destek Kredisi paketi için başvurular devam ediyor. İnternet üzerinden devam eden başvurular ile vatandaşlar 25 bin TL'ye kredi çekebilir ve 0.37 aylık faiz oranıyla kredilerini ödeyebilirler.

Halkbank tarafından sağlanan destek kredilerinden olan ve başvuru süreci devam eden Esnaf Destek Kredisi paketine ilişkin tüm ayrıntıları ve kredi başvurularının nasıl yapılacağını adım adım aktarıyoruz. 

HALBANK'TAN 0.37 AYLIK FAİZLE DESTEK KREDİSİ

Pandemi sürecinin ekonomik etkileri kapsamında sağlanan destek kredilerinin kapsamları Aralık ayında değiştirildi. Bankalar çoğu kredi için faiz oranlarını yeniden belirlerken kredi ödeme koşullarında değişikliklere gidiyorlar. Merkez Bankası'nın faiz artırımı kararlarına paralel olarak değişen kredi paketlerinin özelliklerinde ilk değişen madde faiz oranlarının yükselmesi olurken bankalar diğer alanlarda kolaylık sağlıyorlar. Pandemi sürecinde müşterilerin talepleri doğrultusunda sunulan ödeme kolaylıklarının başında ise 3 ay erteleme fırsatı bulunuyor. Bunun yanında kredi kullanacak olan kişinin gelir durumuna göre farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. 

HALKBANK'IN SUNDUĞU KREDİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank'ın esnaf destek kredisi paketiyle sunduğu kredi özelliklerinin başında düşük faiz geliyor. Esnaf ve işletmeler için en uygun oranlarından birini sağlayan Halk Bankası müşterilerine yıllık 4.5 oranıyla kredi veriyor. Yıllık bu oranla sağlanan kredinin aylık faiz tutarı ise yüzde 0.37 seviyesinde oluyor. Halbank'ın kredi faiz oranının dışında sunduğu diğer özellikler ise şu şekilde;

Banka destek kredisinden her işletmenin faydalanamayacağını bildirdi. Özel koşullarla alınabilinen bu kredi için talep edilen koşullar başvuru aşamasında aktarılıyor. Bankanın sağladığı kredi limiti 25.000 TL olurken müşteriler bu kredi ödemelerini 26 ay vade ile yapabiliyorlar. Burada da müşterilere çok özel bir imkan sunuluyor ve talep edenler 6 ay ödemesiz dönem fırsatından faydalanabiliyor. 

BAŞVURULAR İNTERNETTEN YAPILACAK

Halkbank'ın sağladığı 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli, 0.37 aylık faizli ve 25.000 TL limitli kredi için başvuru işlemleri Halkbank'ın resmi sitesinden elektronik olarak yapılacak.

Emlak365.com

Yorumlar (0)