39 Bin TL'ye 2011 Model 2. El Araç! Kamu Kurumlarının Mart Sonu Otomobil Satışları

Kamu kurumları kendilerine ait olan binek otomobilleri ucuz fiyata satıyorlar. Kamu kurumlarının güncel satış duyurularını tüm yönleriyle ele aldık. İşte araba alacaklar için duyurulan araç satışları.

39 Bin TL'ye 2011 Model 2. El Araç! Kamu Kurumlarının Mart Sonu Otomobil Satışları
Kamu kurumları ikinci el araç satışları yapmaya devam ediyorlar. Son günlerde 7 farklı ilan yayımlayan kamu kurumları 39 bin TL'den başlayan fiyatlarla araç satışı yapacaklarını ilan ettiler. Kamu kurumlarının yayımladıkları duyurular ve satış listelerini paylaşıyoruz.

KAMU KURUMLARINDAN ARAÇ SATIŞLARI

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan duyuların tamamı ikinci el araçlar için. Binek otomobillerin yanı sıra kamu kurumlarının tarım aracı ve ticari araç satış ilanları da bulunuyor. Araçlar çok yeni model yada çok eski model olabiliyor. Şuan ilanda olan güncel listede en yaşlı araç 1998 model.En Düşük Satılık Araç 7.000 TL

Listelerde ki en düşük fiyatlı araç 7 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkarıldı. 1998 model araç için ilgili belediye başkanlığı ihale sürecinin 7 bin TL'den başlayacağını duyurdu. Bunun dışında listede 39 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılık araçlar bulunuyor.

Araç alacaklar için yüksek modellerde daha pahalı fiyatlarla araç satışları için de ilanlar var. Beledite başkanlıklarının bu satış listelerinin bazılarını sizlerle paylaşıyoruz. Listelerde aracın yaşı, plakası, marka ve model ile ihale muhammen bedel bilgileri yer alıyor.

Espiye Belediyesi ihaleyle 3 adet aracın satışını yapacaktır. İşte o satışlara dair yayımlanan fiyat listesi.Görele Belediyesi 2010 ve 2019 model araçlar satacak.Dereli Belediyesi Araç Satış ListesiARAÇ SATIŞLARINA DAİR İLK BİLİNMESİ GEREKEN HUSUS

Belediye başkanlıkları veya diğer kamu kurumları tarafından satışa çıkarılan araçlar için başvuruda bulunacak olanlar araçları ihale ile alabilecekler. Belediyeler yukarıda yer alan muhammen bedeller üzerinden araç satışları için ihale düzenleyecekler.

İhale başvurularını aşağıda yer alan yöntemle yapan istekliler ihale sürecine dahil olacaklar. İhale sürecine katılanlar ihalede araçlar için teklif sunacaklar. Tekliflerin sunulmasının ardından en yüksek teklife araçlar satılacak. Bazen ihalelere katılımlar çok az oluyor ve araçlar ilk teklif fiyatı üzerinden satılıyor. Bu durumda çok uygun fiyata araç alımı yapılmış oluyor.

SÜREÇ NASIL BAŞLAYACAK

Araç alımları için süreç ilanı yayımlayan belediye yada diğer kamu kurumlarına gidilerek başlayacak. İstekliler kurumlara gidip ihale şartnamesini alacaklar. Daha sonra bu şartnamede yer alan tarihe kadar başvurularını yapacaklar. Başvurular evrak teslimi ve geçici teminat bedeli ödeyerek yapılır.
Yorumlar (0)