5.000 TL TEB İhtiyaç Kredisi: 12 Ay Vadeli Ödeme Planı

12 ay vade ile düşük limitli kredi kullanmak isteyenlere TEB kampanyalı kredi fırsatı sunuyor.

5.000 TL TEB İhtiyaç Kredisi: 12 Ay Vadeli Ödeme Planı

12 ay vade ile düşük limitli kredi kullanmak isteyenlere TEB kampanyalı kredi fırsatı sunuyor. Bankanın ocak sonu güncel faiz oranları ile esnek ödeme seçenekleri haberimizde. İşte aylık ödeme planıyla TEB kredi kampanyası.

Ocak ayı sonunda Şubat ayı başında zaruri ihtiyacı olan veya çeşitli nedenlerden dolayı kred kullanmak isteyenlere sunulan faiz oranları belli bir bandın üzerinde yer alıyor. Bu dönemde kampanyalı oranlarla kredi sağlayan bankalardan bir tanesi de TEB. TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASITEb yılbaşı sürecinde duyurduğu ve daha sonra güncellediği kredi kampanyasıyla dönemin en uygun oranlarından birisini müşterilerine sunuyor. Banka tarafından açıklanan kredi kampanyasında müşterilere birçok bankaya göre daha düşük faiz oranı sunuluyor. TEB kredi kampanyasında sunulan esas avantaj ise ödeme sürecinde sağlanan ek imkanlar oldu. İşte o olanaklar. TEB Kredi Özellikleri* TEB ihtiyaç kredisi kampanyası aylık faiz oranı yüzde 1.45'den başlıyor. * Müşteriler ödemelerini 3 aydan 36 aya kadar vade seçeneklerinden birisiyle yapabiliyorlar. * Kredi ödemelerinde vade farkı uygulaması bulunmuyor. * Talep eden müşteriler ilk 3 ay ödemesiz dönem avantajından faydalanabiliyor. 5.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI12 ay vade ile kredi kullanacak olan vatandaşlar için, 5000 TL kredi kullanımında oluşan ödeme planını sizlerle paylaşıyoruz. 

TEB tarafından sağlanan kredi kampanyasında dikkat edilmesi gereken husus ise kredi kullanımlarında müşterilerin bankacılık puanlarının önemli olması. Banka müşterilerinin kredi puanlarının yüksek olması durumunda düşük faiz seçenekleri sunuyor. Ancak riskli grupta bulunanlar için daha yüksek faiz oranıyla bir ödeme planı sunuluyor. Emlak365.com

Yorumlar (0)